Wekerle közért

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Wekerle közért

• This topic is empty.
12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Üzenetek
    Sági Zenina
    Adminisztrátor

Wekerle közért

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Napok (vagy hetek?) óta zárva van a Wekerle közért a Kós Károly téren. Tud valaki róla valamit?

Boros János
    Felhasználó

tudomásom szerint tönkrement.

sziporka1974
    Felhasználó

Nem tönkrement, hanem tulajdonosváltás történt, eladták.
    elvileg Reál közért lesz, s napokon belül nyit.

szrituka
    Felhasználó

Ma már nyitva van, kívülről nem láttam nagy változást, be még nem mentem.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Tegnap voltam benn. Átrendezték a termékeket kicsit. Több féle áru van. Tele van a húspult és végre van normális TEJ nem csak tejszerű képződmény. Van sok reál termék, gondolom az árak is normálisabbak, bár nem néztem tételesen. Amúgy nem látványos a változás, mert a bútor és az elrendezés maradt.

szrituka
    Felhasználó

na akkor felfedezzük…

Fóti_Era
    Felhasználó

Miután újra megnyílt a közért, kezdetben örömködtünk férjemmel, hogy bővült a közért kínálata.
    De sajna egyre többször futunk bele romlott árúba. Ráadásul napokkal a terméken szereplő lejárati dátum előtt.
    Kellemetlen, ha a savanyú tej után megkóstolhatod a kaukázusi kefirré avanzsál Cserpes-joghurtot az ehetetlenné punnyadt gyümölcstrutyival az alján. Broáf! És kiábrándító. :-((((
    Tényleg macerás a tejtermék megfelelő tárolása?

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Próbáltátok visszavinni? Mit mondtak? A kis piacnál a boltban a tejet szó nélkül vették vissza, ha savanyú volt – mondjuk kb 5 perccel a vásárlás után már ott is voltam. Meglehet, ha sokan visznek vissza árut, akkor jobban odafigyelnek… talán.

Fóti_Era
    Felhasználó

Még nem vittünk vissza árút. Eddig.
    Eh, tudom, agilisebbek is lehetnénk, de mi általában megmaradunk a bosszankodásnál.

szrituka
    Felhasználó

Sziasztok! Szerintem nagyon kedvesek és készségesek az eladók (a vezetésről nem tudok), biztos minden probléma nélkül intéznék a reklamációt. Era, igenis vigyétek vissza, magatok miatt elsősorban, másodsorban az ellátás színvonala miatt.

Fóti_Era
    Felhasználó

Szia Rita!

Az eladókkal nekünk sem volt gondunk, de a tulajra már kíváncsi lennék. Egy régi alkalmazott csúnya dolgokat mesélt. Tudom, hogy ez így pletyka-szagú, ennél többet így nem is mondanék.

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.