Vegyük használatba!

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Vegyük használatba!

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 149
  • Szerző
    Üzenetek
    Csóka Eszter
    Felhasználó

Szia Ági

Nekem kellene egy ilyen sokoldalú embereke.
    Május 18-án lesz a Wekerlei Székelykapu Napok
    A főszervezők egyike vagyok kellene nekem egy jobb kéz, ha van kedved akkor keressük egymást.
    Kisgyerekes időbeosztást azt hiszem meg tudom érteni nekem is két kicsi lányom van. Az előkészítő munkába tudsz sokat segíteni és magán a rendezvényen pedig annyi órát és akkor válalsz amikor ráérsz.
    Több dolog is eszembe jutott
    -helytörténeti keresztrejtvény/ társasjáték, a kisgyerekes helyszinre (Gesztenyés kert lesz a neve)is kitalálhatunk valami kis \”finomat\”
    No MIT SZÓLSZ:)?
    Csóka Eszter

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Elég érdekes dolgot tapasztaltam, mintha fordítva működnének a dolgok! Ha nem lépek be, akkor CSAK a szervezői fórumot látom rendesen, a többi fórum új üzeneteit pedig csak akkor láttam, miután beléptem… 🙂
    Ez direkt van?

Más, ha megnyitok egy adott fórumot, akkor nem lehetne a végén kezdeni, az új üzeneteknél? Most az elejét látom, és a végére kell scrolloznom, ha az újabbak érdekelnek… Esetleg megfordítani a sorrendet? Hogy felül legyenek az újabb üzik, alul a fórum topicok kezdete??

köszike,
    zsuzsa

Ja, kellemes húsvétot mindenkinek!

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Naggyon kezd alakulni az oldal, tök jó, hogy már ennyi minden felkerült rá !!!

köszi-köszi-köszi!!!

admin
    Felhasználó

a jogosultsági beállítások még nem teljesen működnek, rajta vagyok a problémán.

tegnap elmondtam Eszternek, h miért igy jelennek meg a válaszok a fórumban. remélem mindjárt ideírja neked, mert én most rohanok

Nyiri Ágnes
    Felhasználó

van kedvem jobb kéznek lenni, és ötleteim is vannak (mindig)… Keressük egymást Húsvét után!
    Ági

Csóka Eszter
    Felhasználó

Zsuzsi

Ezzel kapcsolatba és sokminden mással kapcsolatba írtam stáb e-mailt.
    A válasz röviden csak.
    Hosszabban..azért van így, mert amíg technikai kérdések sziporkáznak napi szinten addig jó ha mindenki látja.A felmerülő kérdést és az okos választ.
    Ja és ha valaki közbe válaszol valamire akkor is észreveszed az új üzenetét ha 20-an írtak azóta.
    Ha nem akarsz görgetni akkor a Friss tartalmak felől is megközelítheted a dolgot.

Eszter

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

és nagyon klassz a kép Rólad!! 🙂
    köszi, a stábost is olvastam…
    puszi,
    zs

Csutorás Róbert
    Felhasználó

A kerékpáros ügyességiverseny egyik szervezője vagyok.
    Mult héten voltunk terepszemlézni. A konkrét feladatok és pálya még alakulgatnak 27.-ig,de a \”minimanóknak\” kb 20m-nél nem lesz több, és egy szlalomozáson kívül nagyobb nehézséget nem tervezünk nekik.
    üdv Robi

Boros János
    Felhasználó

Már itt is megtalálhatóak vagyunk.

http://budapest19ker.lap.hu/

Wekerle-telep címszó alatt:

Wekerlei Társaskör Egyesület(új)

Csiszta
    Felhasználó

Összesen csak 1 Mb-ot lehet feltölteni?

admin
    Felhasználó

egy kép mérete 4 MB lehet, az összesé 100 MB

Csiszta
    Felhasználó

Azért vigyázok, hogy ne essek túlzásokba.

szrituka
    Felhasználó

Szolgálati észrevétel: a Pannónia iskola mellől lemaradt a térképen az ovi. Vagy Ti már tudtok valamit…? Rita

Szia Ági!

Örülünk a jelentkezésednek, bár gondolom eléggé elfoglalt vagy az apróságok miatt. Eszternek nagy segítségére tudsz majd lenni. Jó munkát!
    A kismotoros kategóriban nincs semmi kötöttség, bár egy táv van, de az nem hiszem, hogy gondot fog okozni a kicsiknek.

Szia Ninja!

Meg tudnád oldani, hogy a legutolsó hozzászólás legyen elsőnek olvasható? Nekem, nekünk nagy könnyítés lenne a böngészésben.
    Köszi: Rné

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 149
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.