Vállfákat, ruhaállványt, stb. keresünk kölcsönbe!

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Keresek, találtam, elvihető, cserélek Vállfákat, ruhaállványt, stb. keresünk kölcsönbe!

• This topic is empty.
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Üzenetek
    Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Vállfákat, ruhaállványt, stb. keresünk kölcsönbe!

MolnarMoni
    Felhasználó

mi lesz ez? Hogyan gondoljátok a csereberét? Mert hogy ugye nem biztos, hogy akinek a cucca nekem tetszik, az tőlem is akar valamit… És ki cserélhet? Azért ide írom, mert ez közérdekű, ha válaszolsz… A vállfákról majd írok email-t, ha megszámoltam, mennyi van, meg milyenek, mert azt hiszem, kölcsönbe tudnék adni.

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Kedves wekerlei Barátaink!

Új típusú rendezvénnyel jelentkezik a WTE és a WKK közösen február 25-én szombaton délelőtt, a Kultúrházban: ruha csereberét szervezünk!
    A lebonyolításhoz azonban szükségünk lenne kölcsönbe pár dologra.
    Ebben kérnénk a segítségeteket!

A behozott ruhák átláthatóan történő bemutatásához szükségünk lenne pár darab gurulós összeszerelhető ruhaállványra kölcsönbe.
    Talán van Nálatok is egy-egy darab, amit épp nem használtok?! Fel tudnátok ajánlani nekünk a rendezvényre, egy délelőttre?

A másik kérésünk: vállfák. Ezeket akár örökbe is elfogadjuk, ha netán pár darab felesleges kallódik Nálad otthon! (A rendezvényt ugyanis hagyományteremtő rendezvénynek szánjuk, ha jól sikerül… és mivel ezek kisebbek, még meg tudjuk oldani a tárolásukat.)

Van-e valakinek esetleg paravánja kölcsönbe? (A próbaszobába állítanánk be, a szégyenlősebb ruhapróbálóknak.)

És amire még szükségünk van: nagy állótükör egy-két darab, szintén kölcsönbe.

Akinek fentiek közül bármelyikre van felajánlása, kérem, jelezze itt, vagy a debizs@hotmail.com e-mail címen, illetve a 30/207-5576-os telefonszámon, nálam.
    Köszönettel,
    Debreceni Zsuzsa

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.