Újra a piac téma

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Újra a piac téma

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 95
  • Szerző
    Üzenetek
    niki
    Felhasználó

Egyébként a végtelen optimizmusomról csak annyit, nálunk is meleg van az utcában (nem jár locsolóautó), a Nagykőrősi mellett lakom, és tele van a házam előtt hatalmas hárfákkal, aminek a virágaitól megfulladok, sőt a járda állapota is hagy kivánivalót maga után…..de még nem jutott eszembe ezügyben sem az újságban, sem egy fórumba sem problémázni..egész egyszerüen az illetékes irodától megkaptam a választ…

Van aki így, van aki úgy….sztem az utóbbi út a járható, az előző unaloműzésre meg hangulatkeltésre jó.

csucsu56
    Felhasználó

Zenina már szólt, hogy a személyeskedésnek itt nincs helye, nem kellene figyelembe venni???

niki
    Felhasználó

A véleménynyilvánítás nem személyeskedés. És tudtommal nem áll velem szóba. ……DDDDDDDD
    De ne haragudjon, én tényleg nem kívánok magával vitázni!!!!

Szép napot!

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

KEZD A FÓRUMUNK A RÉGI FÓRUMRA HASONLÍTANI, AMIT A VÉGÉN MÁR NAGYON NEM SZERETTEM!

akinek viszont az hiányzik, itt elérheti:
    http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=wekerle

üdv, D. Zsuzsa

niki
    Felhasználó

Köszi az infót!

Kár, hogy ezt a témát nem én hoztam fel, és hogy itt!

anitak
    Felhasználó

Csatlakozom Zsuzsához!

Boros János
    Felhasználó

Név megemlítése nélkül, tisztelettel kérek mindenkit, hogy örizzük meg méltóságunkat, és a wekerleiekre oly jellemző egymás iránti tiszteletünket. Lehet ellenvélemény megfogalmazni, de ezt tegyük kellő toleranciával. Kérek mindenkit, hogy tartsák be a fórumozás szabályait. Ezek a szabályok itt megtekinthetőek:

http://wekerletelep.hu/node/459

Köszönettel:

a honlap moderátora

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Kedves Niki!

A politikai nézetet te kezdted el firtatni, görgess vissza. Csucsu elnézést kért az általad citált kiszólásáért, Neked fel sem tűnik, hogy bántó ahogyan fogalmazol. Sokszor nem a tartalom, hanem a hogyan a probléma.

Én csak azt látom, hogy bármit ír, azt csak kötekedésként fogod fel, érvek helyett lesajnálod, úgy állítod be, mintha ő csak hisztizne.

Tény, hogy nem vagyunk egyformák. Van, aki elfogadó típus, van, aki nem. Mindenkinek helye van a nap alatt.

De ismét csak azt tudom neked írni, ha szeretnél bárkit is meggyőzni a magad igazáról, akkor érvek és ellenérvek fognak segíteni, nem pedig a pikírt megjegyzések, odaszúrások, amivel a hangulatot is sikerül elrontani.

Remélem, ezt mások figyelembe veszik.

gborka
    Felhasználó

Zeninának tökéletesen igaza van!!!!!!!!!!!

gborka
    Felhasználó

T.Boros úr!

Csak egy pár ötlet.
    Nyugodtan lehet bármit, bármilyen stílusban írni, de a következmények:

1, Felszólítás név szerint!
    2, Nyomatékos ismételt felszólítás.
    3, A regisztráció törlése……..

Lehet hogy elég szigorú de hatásos!
    A régi fórumba csak most sikerült beleolvasnom……

Boros János
    Felhasználó

Tisztelt Gborka!

Ilyen szigorra talán még nincs szükség. Talán ez a figyelmeztetés is megteszi.

KG
    Felhasználó

Tegnap kezdték el a munkát a piacon. Folyik a pavilonok tetejének bitumenes borítása, a vízelvezetés megoldása. Épp ideje volt. De szeretném tudni, hogy mennyibe kerül, és ki fizeti a munkát!

Boros János
    Felhasználó

A válasz részben itt olvasható, ha a jelzett ujságot elfogadjuk mint elfogulatlan hírforrást.

Cikk a Helyi Téma c. lapból

Boros János, 2010, Július 15 – 10:04

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Mi hallgatjuk, hogy dolgoznak. Vasárnap fél hétkor már kopácsoltak…
    De végre valami normális megoldás a pampucolás helyett.
    A szakértői megállapításra és a végső teherviselő fél \”személyére\” és költségeire én is igen kíváncsi vagyok.

Cili
    Felhasználó

Meg tudná valaki írni, hogy a piacnak milyen nyitva tartása van? Tudom, hogy ciki, de még sose jártam ott 🙁
    (Mentségemre szolgáljon, hogy nem olyan rég lakunk itt.)

Köszönöm!
    Cili

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 95
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.