Újra a piac téma

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Újra a piac téma

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 61-75 / 95
  • Szerző
    Üzenetek
    niki
    Felhasználó

Akkor már a politikai indittatást is értjük….
    Lehet, hogy akkor kellett volna inkább a sajtó és a nyílvánosság helyett az önkormányzathoz menni. Akkor még időben lett volna.
    Ugyanis fórumot is tartottak az ügyben.

niki
    Felhasználó

Megjegyzem, hogy arról a \”hiteles\”, \”tájékozott\” újságról beszélünk, aki azt is leírta pár hónappal ezelőtt, hogy nem épül a zajvédő fal.

csucsu56
    Felhasználó

Kezdem azt hinni hozzászólásaiból, hogy Ön az Önkormányzatnál dolgozik.Tévedek?

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Kedves János!

Hadd legyek szkeptikus. Nem mintha ne lennének kétségeim a Helyi Téma című nem igazán körültekintő újsággal kapcsolatban (lásd Nagy-Balogh János szobrát sikerült nagy sületlenségek közepette Kós Károlynak címezni, stb.) DE, ha fentebb olvasod a Kispest Kft. levelét, akkor látszik, hogy jelenleg az önkormányzat kifizette a javításokat, azaz nem a garancia terhére történt. (Szerintem ez nagy hiba, különösen a beázást érintő kérdésben.) Aztán maaajd a szakértő döntése után lehet visszaigényelgetni (???) a pénzt, ha sikerül (meg ha addigra még valaki felveti egyáltalán a kérdést).

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Kedves Niki!

Nem gondolom, hogy mindenáron politikát kell mindenbe keverni, és ha valaki valamivel nem ért egyet, amit az egyik pártállású hivatal csinál, akkor egyből a másik oldal ellenkezésének kell ezt betudni.

Ha olvastad csucsu56 írását, akkor láthatod, hogy leírta, sajnos nem tudott ott lenni a fórumon. Volt egy régi terv, ami jónak tűnt és akarták a lakók. Az új nem egyezik a régivel, sajnos a lakóknak sok kellemetlenséget okoz, azzal együtt, hogy szeretnék a hangtompítást. Amiket problémának leír, tök érthetőek, engem is zavarna. Olyan érzésem van, mintha nem akarnátok(!) érteni, amiket leír.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

És akkor szerintem itt ne menjünk tovább a személyeskedésben, mert mindegy, hogy ki hol dolgozik, milyen pártállású, stb. Mindenki egy élhető, biztonságos környezetben szeretne élni itt Wekerlén is. Büszkék vagyunk az építészetre, a jó közösségi életre. Ebbe kérem a normális kommunikáció is beletartozik. Érvek, ellenérvek. Nem minősítés, és személyeskedés.

Ha lehetne, hogy itt a piacról írunk, a zajvédőre is van egy másik topik, akik pedig politikai vitát szeretnének, kérem őket nyissanak egy új topikot megfelelő címmel. Köszönöm.

Mindenkinek szép, nyugodt napot!

Boros János
    Felhasználó

A lapról alkotott véleményeddel egyet értek. Tarnai Úr fogalmazhatna egyértelműen. Ott ül az önkiben, tudhatná, hogy mi az ábra. Jönnek a választások (okt 3.), tehát ezt is fel lehet róni a jelenlegi vezetésnek.

Boros János
    Felhasználó

Olvastam a cikket.

Változatlanul nem értem a dolgot. Mi van azokkal akik akarják a falat közel húsz éve, megy érte a harc. De hát ez valószínüleg az én gondom.

csucsu56
    Felhasználó

Zeninának igaza van, szívesen válaszolok a kérdéseire a Nagykőrösi út wekerle mostoha gyermeke részben, kérdezzen bátran felelek.És elnézést kérek a \”niki\” féle személyeskedésért, valóban túlzott volt az észrevételem. Bocsánat!

niki
    Felhasználó

Kedves Zen!

Én értem, amit ő ír, de ha megfigyelted, akkor csucsu nem csak a zajvédő falon problémázik, hanem a piacon, a locsoláson is.
    Úgy érzem, hogy neki itt alapból semmi nem jó.
    Mostohagyereknek érzi magát egy olyan településrészen, ami a kerületben jelenleg kiemelkedő figyelmet kap.
    A zajvédő fallal is egy probléma megoldására törekszik a kerületi vezetés.

Én azt gondolom, ha nekem problémám van valamivel, akkor nem az újsághoz fordulok első körben tiltakozással, hanem a megfelelő szervekhez.

Én ennek a véleményemnek adtam hangot, és úgy ahogy másnak is, nekem is van vélemény erről témáról.
    Nekem ez volt.

gborka
    Felhasználó

Kedves Niki!
    Csucsu nem problémázik csak leírja az Ő szemszögéből a megoldandó problémákat és nem dugja a fejét a homokba ezért szerintem nem kéne így írnod róla.
    Mert gondolom te problémáznál ha pár méterre a szobáid ablakától felhúznék egy 3 méteres falat és azt kellene bámulnod.
    Én laktam olyan lakásban aminek a nagyszobájában éjjel nappal égett a villany, szerencsére nem sokáig.

gborka
    Felhasználó

Kedves János!
    Akkor már érthető, hogy miért tiltotta meg az állatorvos az árusítást!
    A kivitelező szakmai hozzá állása erősen megkérdőjelezhető, mert tudhatta hogy ezeket élelmiszer árusítására fogják használni és Ő gondolom a legolcsóbb lakkal vonta be a pavilonokat!
    Ezek az anyagok ólom vegyületeket s egyéb anyagokat tartalmaznak amelyekkel ilyen bútorzatot és gyerekbútort, játékokat bevonni tilos!
    Kár ezekért a szép pavilonokért……

niki
    Felhasználó

Kedves Gábor!

Szerintem magának fogalma sincs arról, hogy én hol lakok, és milyen körülmények között, ezért ha tudná, nem írna ilyeneket. Én legalább annyira érintett vagyok ebben a témában, mint csucsu…

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Attól, hogy csucsunak több a problémája, még lehet, hogy igaza van. Mert a piaccal probléma van, a zajvédőfallal is és marha meleg van. Gyanítom ott még inkább, hiszen fa se sok és az aszfaltból ömölhet a meleg. De az nem baj, ha Te máshogy látod, nagyobb a tűrőképességed, végtelenül optimista, stb. Még az se baj, ha megvan a személyes véleményed csucsuról, én sem értek mindenben egyet vele. DE nem becsülöm alá a problémáját és nem keverek politikát illetve személyeskedést egy vitába. Érvek, ellenérvek. Ez a vita alapja. A személyeskedéssel nem tudsz senkit meggyőzni, csak elmérgesíti a fórumot.

niki
    Felhasználó

Bocsi Zenina, de egy percig sem érzem úgy, hogy személyeskedtem volna!!!
    Nem én találgattam arról, hogy hivatalban dolgozó emberke vagyok-e, vagy közel állok a tüzhöz……
    Azért mert nem értek egyet valakivel…még nem személyeskedek.
    Véleménynyilvánítás szabadsága van!!!!

15 bejegyzés megtekintése - 61-75 / 95
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.