teraszburkoláshoz keresek mestert

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Szolgáltatás teraszburkoláshoz keresek mestert

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Üzenetek
    szrituka
    Felhasználó

teraszburkoláshoz keresek mestert

szrituka
    Felhasználó

Kb 8 nm-es terasz régi kövének feltöréséhez és új kültéri járólap lerakásához keresek szakembert vagy bármilyen hozzáértő mestert. Fontos és sürgős lenne, met a jelenlegi burkolat a házfal felé lejt és belül már vizesedünk tőle. Köszönöm a segítséget!

szrituka
    Felhasználó

Köszönöm a tippeket (privátban kaptam), ha kéri valaki, munkavégzés után továbbadom!

Katt
    Felhasználó

Szia,
    nem tudom, hogy kell privát üzenetet küldeni, így itt írok. Minket érdekelne, ha olyan mestert találtál, akivel meg voltál elégedve. Tavasszal meg kellene csináltatnunk a teraszt. Illetve jó lenne, ha más külsö munkához is értene, pl. a fal külsö javítása, festése. Esetleg ilyet találtál?
    Elöre is köszi,
    Kata

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Ha rákattintasz valakinek a felhasználó nevére (amennyiben zöld színű és link, mint pl. a megjegyzéseknél az enyém, vagy Ritáé), akkor láthatod az illető profilját. Annyit látsz belőle, amennyit beírt (van akinél ez semmi). DE van az adatok fölött néhány szürkés fül, amiből az utolsó a \”Kapcsolat\”. Ha arra kattintasz, akkor tudsz személyes üzenetet küldeni a honlapon keresztül, ami az illető postafiókjában landol, anélkül, hogy te látnád, az ő e-mail címét. Viszont ő fogja látni a tiédet, és tud neked választ küldeni. Ha valaki nem engedélyezte a személyes kapcsolatfelvételt, akkor neki nem tudsz ezen az úton üzenetet küldeni. Mivel Rita engedélyezte, így neki tudsz. 🙂

Katt
    Felhasználó

szia, köszönöm a részletes leírást! Rita megtalált engem e-mailben, így megoldódott a probléma. Legalábbis az egymás megtalálásának problémája 🙂 bár a betonozás is ilyen könnyen menne…

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.