Talált kiskutyák

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Kisállat Talált kiskutyák

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  Zsolnai Gabi 8 év, 3 hónap telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Üzenetek

Weisz Csaba
    Résztvevő

Talált kiskutyák

Weisz Csaba
    Résztvevő

Tisztelt Fórumozók!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy két kiskutyának gazdát találjunk. Az ebeket december 19-én találtuk a szomszédom kertjében, valószínűleg 18/19-én éjszaka dobhatták be őket a kerítésen, gondolom azzal a céllal, hogy majd a szép nagy házban lakók a gondjukat viselik… Csakhogy ők nem voltak otthon, és így a kiskutyák a mínusz tízben töltötték az éjszakát. Mivel nálam van fedett előtér, ideiglenesen itt állomásoznak, azonban én hosszútávon nem tudok gondozni két kiskutyát, ezért gazdit keresünk.

A kutyusok vizsla és még valami keverékek, formára és szőrzetre teljesen vizslaszerűek, azonban az egyikük fekete, a másik pedig angol szetter szerű, fehér alapon fekete foltos, mindketten kisányok. Pár hónaposak lehetnek, már amennyire én értek hozzájuk. A következő telefonszámon lehet érdeklődni, ha valaki kutyust szeretne: 06-20-493-36-52

Herbert
    Résztvevő

Kedves wekerleiek!
    2010. január 11.-én megjelent egy valószínűleg német juhász és doberman keverék kislány kutyus a Mészáros Lőrinc utcában közel a Határ úthoz, és azóta is ott kóborol. Kedves, barátságos kutyus.
    Ha valaki tud róla valamit, vagy tudja, hogy keresik, esetleg befogadná, az kérem írjon az elukacs71@gmail.com email címre, vagy az alábbi fórumokba:
    http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10990
    http://www.kutyakell.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=22
    http://www.allatok.info/search.php?species=kutya
    Ezeken a linkeken található kép is a kutyusról.
    Köszönettel

totcsilla
    Résztvevő

Találtam egy csokibarna kistestű (tacsi-jelleg) kutyust, illetve az autók közül szedtem össze a Határ úton. Nagyon barátságos, kicsit kövérke, látszik hogy idősebb lehet a gazdája. Kuzyákkal, emberrel barátságos, sajnos 1 hete nem került elő a gazdija, pedig sokszor kiplakátoltam. Jelenleg ideiglenes befogadónál van, de egy pár napnál tovább nem tarthatja ő sem. Szeretnék gazdit találni neki kimondottan lakásba. Gyerekek, állatok között is nyugodt, a hangját eddig még nem hallottuk, pedig a kiskutyák ugatósak szoktak lenni. Kérem ha valaki befogadná sürgősen jelentkezzen nálam

Tóth Csilla

totcsilla
    Résztvevő

Előző hírdetésemben feltett kutyusnak sikerült gazdit találni, így már nem aktuális!

Csilla

Zsolnai Gabi
    Résztvevő

Kedves Kutya Gazdik!

Ahogy hallom, megkezdődtek az év végén elmaradhatatlan petárdázások, tűzijátékok. Figyeljünk fokozottabban a kutyáinkra, akik sokszor világgá szaladnak sétáltatás közben az ijedségtől.

Zsolnai Gabriella

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.