szúnyogháló féláron eladó

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Egyéb eladó dolgok szúnyogháló féláron eladó

• This topic is empty.
12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Üzenetek
    szrituka
    Felhasználó

szúnyogháló féláron eladó

szrituka
    Felhasználó

3 doboz új Tesa Standard tépőzáras szúnyogháló ablakra, mindegyik fehér, 1,3 X 1,5 m-es, darabja egy ezresért eladó.

sziporka1974
    Felhasználó

Írtad, hogy új a szúnyogháló, de nem ismerem ezt a márkát.
    Nekünk volt új (másik márkájú), de az 1hét alatt lejött az ablakról:-(
    Ez milyen minőségű?
    Köszi,
    üdv
    Andi
    Remélem jól vagytok!

szrituka
    Felhasználó

Nekem is volt másik, nem tartott egy hétig sem. Ez jó, másik lakásban is bevált évekig, most direkt ezt kerestem, csak maradt fölöslegben.
    Jól vagyunk, és Ti? Vége a nyaralásnak?
    R

sziporka1974
    Felhasználó

lemérem ma este, s írok, hogy megveszem-e.
    Köszi megvagyunk, nemrég jöttünk haza, nagyon jó idő volt:-)
    Andi

szrituka
    Felhasználó

Rendben, várom! Majd egy élménybeszámolót is kérek! 🙂 (az időjárás dimenziót kihagyhatod 😀 ) R

sziporka1974
    Felhasználó

Még egy értelmetlen kérdés:-) : ha kicsit nagyobb az ablak, akkor gondolom ezt a fajta is szúnyoghálót is méretre vághatom, ugye?

Hú hát élményeim azok vannak:-)
    Az egyik: este átakartunk menni Siófokra körhintázni Zsófival, s az autópályán egy halálos baleset történt pont pár perccel előttünk, s 2órán keresztül, éjfélig dekkoltunk ott. Persze se pelenka, se bili nem volt nálam, még szerencse, hogy az előttünk lévő autóban utaztak gyerekek:-)
    Másik : végre másnap sikerült átmennünk Siófokra, s meg is találtuk a kis vidámparkot a sétáló utcában, tudod azon a rongyrázós \”helyen\”. Felháborító dolog ebben az, hogy a kis vidámpark közepén volt a piros lámpás ház (Dolce Vita), s félmeztelen lányok sétálgattak a körhinta körül. Mindez este 1/2-9 körül történt, tele volt még gyerekkel a környék…s a rendőrök meg ott sétálgattak…
    A többi már csak pozitív élmény volt, fürdés,fürdés,fürdés!:-)
    Elnézést ha ezekkel a nem ide való történetekkel valakit idegesítettem.
    Üdv
    Andi

szrituka
    Felhasználó

Igen, vágható, mosható. A dobozban van egy kis sniccer-féle vágó meg egy kütyü, amivel a tépőzárra lehet nyomkodni a textilt. Nagyon praktikus 🙂
    Remélem, nem csak ezek voltak az élményeitek! Mi is készülünk a Balcsira, ilyen felhajtás van mindenhol??
    R

sziporka1974
    Felhasználó

szerintem akkor 2dbra igényt tartok, a harmadik ablakot még nem volt módom lemérni, de reggel azt is lemérem, s akkor azt is megírom.Jó?

Nem, pl. a kedvencem Széplak felső egyenesen tönkre ment, minden bezárt, síri csend van mindenhol. Szerintem csak Siófokot \”futtatták\” fel ennyire. Mondjuk én inkább lejáratásnak gondolom…

Ti melyik részre utaztok?
    Andi

szrituka
    Felhasználó

Szia, rendben, szólj, mikor és hol 🙂
    Fenyvesre megyünk, régen az is jó nyugis volt, remélem, most is kiesik a fősodorból. Emlékszem, tavaly hazafelé Siófokon akartunk megállni enni, hát, nem tűnt pihenőhelynek…
    R

sziporka1974
    Felhasználó

Még egy gagyi kérdés:
    ha én levágok a szúnyoghólóból, akkor hogyan fogom feltenni azt a részét ha levágom a tépőzáras részt?!
    Nem vagyok szőke, csak most:-)
    köszi

szrituka
    Felhasználó

Ne aggódj, ennyire mindenki szőke belül 😀
    A tépőzár egy külön csík, azt öntapasztod az ablakra és arra feszíted föl a mértere vágott textil hálót. Szívesen segítek fölrakni, ha közben gyerekefelügyelsz 🙂
    R

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.