Rajtam kívül valaki hallja a minden este szóló techno zenét?

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Rajtam kívül valaki hallja a minden este szóló techno zenét?

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Üzenetek
    totcsilla
    Felhasználó

Rajtam kívül valaki hallja a minden este szóló techno zenét?

totcsilla
    Felhasználó

Érdeklődnék hogy hány ember hallja rajtam kívül éjszakánként a techno zenét? Olyan éjfél-egy óra körül kezdődik, és hajnal ötig tart. Mikor halkabb a zene, a discós eszement üvöltése hallatszik szó szerint. A Zöld Pardon helyén nyílt Barba Negra szórakozóhely a tippem, de most néztem, hogy a pesti hídfőnél is nyílt egy hatalmas szórakozóhely. Szombaton megnézem melyikből jön.

Szeghi Gábor
    Felhasználó

Igen, én már több éve nehezen alszom el tőle. Az a furcsa, hogy a szobában hangosabb, mint az utcán. Nagyon örülnék neki, ha valaki felkarolná a dolgot!

nyuszi0301
    Felhasználó

Mi szerencsére ezen szórakozóhelyeket nem halljuk. Viszont rettentő felháborító az annál inkább hangos, zajos autók közlekedése Wekerlén. Az éjszaka közepén felriadni vagy a dübögő zenére, ami az autóból \”szól\” vagy a kocsi rettentő hangos kipufogójára szörnyű. Nem hiszem el, hogy ezekkel nem lehet valamit csinálni, mint ahogy azokkal sem, akik estéről estére \”gyűlnek\” a Kós Károly téren a közért előtt, keresztbe-kasul-össze-vissza parkolnak, hangoskodnak, szemetelnek..
    Vagy mi vagyunk túl háklisak, és mást nem idegesítenek ezek a dolgok?

totcsilla
    Felhasználó

Kedves Gábor! Boros Jánossal karöltve elkezdtük intézni az ügyet, meglátjuk mit tudunk tenni.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.