Miénk a wekerletelep.hu

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Miénk a wekerletelep.hu

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 16-21 / 21
  • Szerző
    Üzenetek
    Boros János
    Felhasználó

Boros János
    Kedves wekerleiek!

A Wekerle Társaskör Egyesület újonnan megválasztott elnöksége kitüntetett figyelmet szeretne fordítani a telep lakóinak véleményére, kérdéseire. Ezért létrehoztunk egy drótposta címet, amelyen várjuk mindazok levelét, akiknek Wekerlével (például a kulturális és sportélettel, közlekedéssel, biztonsággal, építészettel stb.) kapcsolatos kérdése, véleménye vagy akár ötlete van. A felvetésekkel megpróbálunk érdemben foglalkozni, ha lehet, válaszokat, megoldásokat találni. A legérdekesebb témákról a Wekerle újság lapjain is beszámolunk. Várjuk leveleiket a postalada@wekerletelep.hu címre!

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Ami nem működik, azt nem kell erőltetni.

Néhány gondolat.

Az oldal csak nem akar megújulni. Vannak bizonyos dolgok amiket csak az tud megoldani aki ismeri ezt a rendszert. Milyen érdekes, hogy jelen pillanatban 2 szer vagyok 1 néven bejelentkezve. Az aktuáli programok címlapra helyezése számomra egy rejtély. Egy pár napja az aktuális kiállítás szövegét Tracey rakta fel , a képet én. Ennek így nem sok értelme van. Vagy van egy elhivatott gazdája az oldalnak, vagy az egész nem ér semmit, csak égetjük magukat. Tudom, hogy elmondtam már egy párszor de a saját fapados oldalam a http://www.wekerle2009.eoldal.hu/ is rendelkezik ennyi infóval mint ami itt található. Eddig 6200 látogatója volt.

Üdv:

János

Boros János
    Felhasználó

Boros János

jAmi nem működik, azt nem kell erőltetni.
    Boros János, 2009, augusztus 22 – 18:40

Boros János

Ami nem működik, azt nem kell erőltetni.

Néhány gondolat.

Az oldal csak nem akar megújulni. Vannak bizonyos dolgok amiket csak az tud megoldani aki ismeri ezt a rendszert. Milyen érdekes, hogy jelen pillanatban 2 szer vagyok 1 néven bejelentkezve. Az aktuáli programok címlapra helyezése számomra egy rejtély. Egy pár napja az aktuális kiállítás szövegét Tracey rakta fel , a képet én. Ennek így nem sok értelme van. Vagy van egy elhivatott gazdája az oldalnak, vagy az egész nem ér semmit, csak égetjük magukat. Tudom, hogy elmondtam már egy párszor de a saját fapados oldalam a http://www.wekerle2009.eoldal.hu/ is rendelkezik ennyi infóval mint ami itt található. Eddig 6200 látogatója volt.

Üdv:

János

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Kedves Zsuzsa!

Nem tudtam, hogy negetív vélemény itt nem szabad írni.

János

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Szia János!

Nem arról van szó, hogy nem szabad negatív véleményt írni. Inkább az a problémás az írásodban, hogy Te, aki benne vagy a dolgokban, tudod, hogy mi történik, mégis megírtad ezt a bejegyzést.

Igen, ennek a honlapnak meg kell újulnia, hogy hasznosabb, közérthetőbb, könnyebben kezelhető legyen. Én is ezért kezdtem el piszkálni a dolgot tavasszal. Sajnos a készítője nem elérhető, minden ígérete ellenére, a nyár amúgy is uborkaszezon, és 0 Forintból csodát tenni nem mindig megy azonnal. Ez nem jelenti, hogy ki kéne dobni a meglévő alapot!

Mivel benne vagy az elnökség által felkért bizottságban, tudod, hogy elindultunk, igyekszünk, anyagot gyűjtünk, és ha minden igaz, már új emberünk is van a rendszer kezelésére. De kell egy kis TÜRELEM és pozitív energia.(Talán ezért is sérelmezte Zsuzsi az írásodat…)

Látható, hogy Neked Wekerle, és az internetes megjelenés szívügyed. Remélem, hogy a megújuló honlapban sok örömöd lesz, és az egyeszerűbb kezelés biztosítja számodra is a könyebb hozzáférést.

Szerdán a honlap bizottság megbeszélésén találkozunk! 🙂

Üdvözlettel,
    Zenina

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Válaszoltam a magán emilkédre.

János

6 bejegyzés megtekintése - 16-21 / 21
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.