Miénk a wekerletelep.hu

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Miénk a wekerletelep.hu

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 21
  • Szerző
    Üzenetek
    Nagy Tamás
    Felhasználó

Miénk a wekerletelep.hu

Nagy Tamás
    Felhasználó

A Wekerlei Társaskör hosszú tárgyalások után megállapodott a wekerletelep.hu, (alias: wekerle.hu) domain-nevek megvásárlásáról. Ezt a körülményt a fent nevezett oldalon a régi tulajdonos be is jelentette, és elbúcsúzott olvasóitól. Ez úton is köszönetem fejezem ki a wekerletelep.hu volt tulajdonosának, hogy oldalukon a Wekerlei Társaskörnek helyet szorítottak, és önzetlenül közölték híreinket. Itt tudatom velük, szívesen látjuk őket munkatársaink körében.
    Sem a régi olvasóknak, sem a fórumozóknak nem kell búslakodniuk: az olvasók a wekerletelep.eu tartalmával találkoznak a jövőben, a fórumozók pedig moderált fórumban mondhatják el, illetve ütköztethetik véleményüket.
    Köszöntöm az újonnan érkező olvasókat, kívánom, hogy valamennyiük találják meg számításaikat.

Nagy Tamás, elnök

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Kedves Tamás!

Azért az érdekes, hogy majd 1 évig tartott, a wekerletelep.hu domainhoz tartozó email címeket életre kelteni.

Örülök, és egy kicsit bánatos is vagyok. De mindegy lényeg, hogy ez is megvan.

Remélem, hogy hasznos levelezés fog ott zajlani, és kapunk ötleteket a munkánk folytatásához.

Üdvözlettel:

János

Sági Zenina
    Adminisztrátor

sajnos néha az önkéntes munkának megvan az a hátránya, hogy nehéz, avagy nem lehet számonkérni. Reméljük, hogy szeptember folyamán megújulhat ez a honlap is, és a domainek is megfelelően át lesznek irányítva. Rajtavagyunk, már csak pici türelem kell. Addig is minden hasznos információt és anyagot szívesen látunk! 🙂
    Zen

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Szia Zen!

Türelem az van. de tényleg jó volna ezt az oldalt egy kicsit feléleszteni. Napok telnek el, hogy csak én nézegetem.

Most vettem észre, hogy az email küldés nem igazán működik.

Küldök Neked. Kíváncsi vagyok megkapod e.

János

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Óránként legfeljebb 3 felhasználónak lehet üzenetet küldeni. Később érdemes újra próbálkozni.

János

Sági Zenina
    Adminisztrátor

megkaptam, csak a válasz pattant vissza. 🙁

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Mára még egy jó hír.

a http://www.wekerletelep.hu/ cím már ide mutat.

3 szoros hurrá.

Jó éjszakát

Sági Zenina
    Adminisztrátor

János, te most kétszer vagy bent, kétszer vagy bent 😀

Boros János
    Felhasználó

Boros János
    Akkor jó.

János

Sági Zenina
    Adminisztrátor

igen, de sajnos a wekerle.hu nem és ha http://www nélkül írom be a wekerletelep.hu-t a firefox-ba még nem irányítódik át. 🙁 majd azt is be kell állítani. De már haladunk! 🙂

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Igen mert eredetileg az eu végződésünél léptem be, és utána beengedett a hu végződésüről is. Ez fura.

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Most a http://www.wekerletelep.hu ról beengedett.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

na majd ennek is utána kell járni. Meg annak, hogy egy órával hátrébb jár a rendszeridő…
    Na megyek aludni.
    Jó éjt!
    Zenina

Boros János
    Felhasználó

Boros János

Jó éjt.

János

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 21
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.