Más is hallja minden este vmelyik szórakozóhely zaját???

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Más is hallja minden este vmelyik szórakozóhely zaját???

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Szerző
    Üzenetek
    Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Más is hallja minden este vmelyik szórakozóhely zaját???

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Kérdezem, hogy egyedül vagyok-e vajon ezzel a problémával. Tavaly is sokszor elhallatszott idáig (Corvin krt-Csaba köz sarok), beszéltem is pár emberrel pl a Vajk utcából, aki nálam sokkal durvábban hallja. De most, pár napja – talán a hét végén kezdődőtt? – minden este megy a dübörgés – sőt, ma du (május elseje) görög zenét élvehettünk az udvaron.
    Férjem szerint, aki egyik nap arrafelé jött haza, a Lágymányosi híd budai hídfőjénél levő Zöld Pardonból jön, de nem tudom, hogyan hallatszhat el idáig. Lehet, hogy valamilyen \”légfolyosó\” végén vagyunk?
    Nem lehet ez ellen valamit tenni? Ha mást is zavar, nem fognánk össze? Nem tudom, kinek kell írni, kinél kell jelezni, de nem szeretném minden este ezt a dübörgést hallgatni, engem zavar. Pedig most még az ablakok is csukva vannak!!!
    Debreceni Zsuzsa

Boros János
    Felhasználó

Nálunk is hallani, Nagy Lajos krt.

Boros János
    Felhasználó

Szerintem első kőrben a kerületi jegyzőnek kéne írni.

nikoletta
    Felhasználó

Én a József Attila lakótelepen lakom most, és mi is halljuk. Biztos, hogy a ZP hallatszik, volt olyan zene, amit felismertem, és ellenőriztem a ZP honlapját, és valóban ők léptek fel akkor. Tavaly is hallottuk, de csak az erkélyen. Idén viszont csukott ajtóknál-ablakoknál is behallatszik a lakásba.

Nem tudom, hogy a XI. kerülethez kell fordulni, vagy a saját önkormányzatomhoz, hátha ők hatékonyabban lépnek fel.

Egyébként azért hallatszik el idáig, mert nincsenek a hang útjában nagy, magas építmények, és nem túl sűrű a beépítés a Dunától idáig. Korábban pár utcányira laktam a ZP régi helyétől, és hiába volt nagyon kicsi a távoltság, egyáltalán nem hallatszott el hozzánk a zaj. A sűrűn álló magas házak felfogták a hangot.

Boros János
    Felhasználó

Ha felhatalmaztok én elküldeném ezeket a leveleket az újbudai jegyzőnek.
    Aljegyzői titkársággal beszéltem, azt javasolták, hogy íjunk a jegyzőnek.

E-mail cím:

hivatal@ujbuda.hu

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

János, én felhatalmazlak rá!!
    A facebook idővonalamon is van két beszélgetés ezzel kapcsolatban, ahol megosztotam ezt a bejegyzést, oda írtak többen is,,,
    köszi, debizs

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó
    Fóti_Era
    Felhasználó

Na csak nem gurult el e gyógyszerem! 🙂

Én is a ZP-re tippeltem, de férjem szerint nem hallatszik idáig, pedig nincs más lehetőség.

Boros János
    Felhasználó

Ez a levél ment dr. Horti István Úrnak a  Zöld Pardon ügyben:
    Tisztelt Jegyző Úr!
    Mint a mellékelt hivatkozásban ( itt ennek az oldalnak a linkje van bemásolva)
    olvashatja a Wekerletelepen, és a közelünkben lévő József Attila telepen esténként a Zöld Pardon zene szolgáltatását vagyunk kénytelenek hallgatni. Pár hét múlva az emberek nagy része nyitott ablaknál szeretne pihenni.
    Kérjük, az Ön segítségét, hogy ez a számunkra kellemetlen zajforrás ne zavarja az itt élőket.
    Megértő segítségében bízva:
    Tisztelettel:
    Boros János

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Kedves János!
    A többi  zsörtölődő nevében is köszönöm!

üdv,
    debizs

Boros János
    Felhasználó

Íme a válasz: (no comment)
    Tisztelt E-mailező!

Felhívom szíves figyelmét arra, hogy az e-mailen küldött levelek, bejelentések a hatályos jogi szabályozás alapján nem minősülnek sem írásban, sem elektronikus úton előterjesztett kérelemnek. Az ilyen formában érkezett észrevételek, levelek jelzés értékűek, amelyeket tartalmuknak megfelelően kezelünk, indokolt esetben a szükséges hatósági intézkedést hivatalból megtesszük, ebből kifolyólag ezeket továbbítom a címzett részére vagy az illetékes szervezeti részleg vezetőjéhez.

A hatályos jogszabályok értelmében, amennyiben észrevétele, panasza, illetve kérése nem általános tájékoztatásra, információra irányul, hanem konkrét ügyre, úgy arra válasz ezúton nem adható, ez estben azt írásban vagy személyesen szóban kell előterjeszteni. Az ügyintésre vonatkozó információk (kérelemnyomtatvány, ahhoz csatolandó iratok, illeték, illetve díjtétel stb.) megtalálhatók az Újbuda honlapján az Ügyintézés*Ügyfajták oldalon.

Dr. Horti István
    Jegyző

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
    Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39*41.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Nem lehet, hogy inkább a Parkot halljuk? Az közelebb van. Ebben az esetben pedig a Ix. kerület illetékes. http://www.budapestpark.hu/elerhetoseg.php

Boros János
    Felhasználó

Ez ma reggel érkezett.
    Budapest Fováros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
    Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    Belso cimzett: Polgármesteri Hivatal / Hatósági Igazgatóság
    Központi érkezteto szám: ERK13 /45917 ( 2013 )
    Beküldo: BOROS JÁNOS, borosjanos51@gmail.com
    Címzett:
    Dátum: 5/6/13 8:31 AM
    Átvevo:
    Tárgy: ZP PANASZ

Polgármesteri Hivatal / Hatósági Igazgatóság
    Jegyzoi Igazgatóság / Soós – Nagy Gabriella
    ÁTVÉTELI ELISMERVÉNY
    Mellékletek:
    2013.05.06 08:34:49
    : Soós – Nagy Gabriella
    :
    Készítette
    Készült
    Rendszer
    Lista :
    : 3.2.0
    Átvételi elésmervény

nikoletta
    Felhasználó

Én is azt gondoltam, hogy inkább a pesti oldalon lévő hely hallatszik ide. De felismertem néhány fellépőt, megnéztem mindkét hely programját, és a ZP-ban léptek fel akkor.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.