Kutyafuttató építés és telepítés Kispesten

Kezdőlap Fórumok Fórum Velünk élnek Kutyafuttató építés és telepítés Kispesten

Ennek a témakörnek tartalma 23 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  Agnes77 8 év, 9 hónap telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 16-24 / 24
  • Szerző
    Üzenetek

MolnarMoni
    Résztvevő

Mert ha igen, hát, nem gondolnám, hogy ott tényleg szabadon ereszthetőek a kutyák (legalábbis nem kellene, hogy azok legyenek). Másfél éve még a József Attilán laktunk. Volt ünnepség, meg minden, ami kell, amikor átadták az új erdei tornapályát a kiserdőben, táblákkal, ösvénnyel. Egyszer akartuk a gyerekekkel megnézni, végigjárni. Kb. 10 méter után pánikszerűen jöttünk ki a kiserdőből, mert 2-3 elég nagy kutya rohant felénk, még én is megijedtem. A kiserdei játszótérre se szívesen mentünk hasonló okból. Szerintem a kiserdő nem kutyafuttató.

Jó hírem az, hogy a Kazinczi és Toldy utca közötti kutyafuttató felújítása készül, néhány elem hiányzik még a kerítésből. Nagyon szép és korrekt kerítésnek nézem, az én szabadságvágyó vizslámnak is jó lesz, ha elkészül.

niki
    Résztvevő

Végre olyat olvasni, hogy van olyan kispesti lakó, aki örül valaminek, elégedett vele ! 🙂

Elkészült, birtokba vettük, nagyon tetszik. Jó a kerítés, víz is van , pad is.
    A talaj homok, aminek a kutyák biztos örülnek, a gazdák nem biztos, mindig telemegy a cipőm. Viszont aki ott hagyja a felszednivalót, betakarja a természet. Inkább persze szedjék össze, van elég szemetes is, meg néha zacskó is.

tracey
    Résztvevő

A Kispesti Környezetvédelmi Bizottságon a Zöld Iroda beszámolt a lehetséges futtató helyszinekről; mondták, hogy tudják hogy Wekerlében is kell, de várnak javaslatokat, mert, ugyanugy mint a szelektiv gyűjtés pontok helyszinekkel, erre sincs könnyu megoldás.

Vki javasolta, hogy legyen több ürülékgyűjtő szemetes, ameddig nincs megoldva a futtatót (ami más okok miatt kell, nem csak wc-zésre..)

Azert ha:
    1. ötlete van hol lehet futattót létrehozni –
    2. ha javaslata van, hol kell egy uj ürülékgyűjtő szemetes elhelyezni –
    – lehet szólni az önkormányzatnak…
    Trace

Norapalma
    Résztvevő

Sziasztok! Nemrég költöztünk a Kós Károly térre 2 kiskutyussal, de sajnos nem nagyon találtunk zárt kutyafuttatót a környéken. Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol található a térhez legközelebb eső? Táblával jelöltet egyet találtunk, de ott nem merem őket elengedni mert körülötte azért akad forgalom. Ilyen kicsi kutyákkal Kőbányáig lesétálni nem nagyon lehet, pedig láttam, hogy arrafelé van pár.
    ui: tényleg nagyon kevés kakigyűjtő szemetes van, hazáig kell szinte cipelni a zacsit 🙁
    Előre is köszi!

Tichy-Rács Eszter
    Résztvevő

Én ezt ismerem. Évek óta áll, és ezek szerint most felújították. A Bercsényi utcai gyerekrendelőtől két nagyházat kell kifelé menni Kispest felé. A Kazinczy az a Zoltán folytatása.

Ez a futtató kérdés engem is nagyon zavar, mint gyerekes anyát. De szerintem nálunk az ebtartás több sebből vérzik. Konkrétan én magam is az úttestig ugrok ijedtemben a felugró, lelkes, nagyhangú és sokszor nagytestű kerítés mögötti ebektől. Meg az utcán kóborlóktól. Ebben a Zoltán utca élen jár. Ott van egy rendszeresen kint látott fekete és egy a házból kiszökő labrador. volt, hogy hazamenni nem tudtunk a Zoltán u végébe a Dobó oviból. Mindkettő egyik háttér elemének tartom, hogy a kertesből nem viszik sétálni (=WC-zés) se. Futtatni meg szinte nincs is hol. És nem akarom, hogy a \”jobbbak\” meg az utcán futtassák a kutyákat.

Bocs, hosszú voltam, pedig kutyagumit direktbe nem is emlegettem.

eperlevel
    Felhasználó

…én sem tudom, de megpróbálhatunk ennek a kérdésnek egy kicsit nagyobb nyilvánosságot adni, hátha lesz jó ötlet!

Agnes77
    Résztvevő

Kedves bicikliző Hölgy, aki ma délután a Rákos-Margit utcai sarok Rákos utcai oldalán beszólt a kutyája ürülékének takarítására irányuló kérelemre!
    Az összes kutyapiszok, amit időnként a házunk előtt találok, mind az udvarán fog landolni. Azt nem kívánom, hogy a gyereke lépjen bele, de hogy Ön rendszeresen vakarja magáról, azt tiszta szívből!

9 bejegyzés megtekintése - 16-24 / 24

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.