közösségi kölcsönző

Kezdőlap Fórumok Fórum Zöld Hajtás közösségi kölcsönző

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 36
  • Szerző
    Üzenetek
    Csutorás Róbert
    Felhasználó

Mármint ha indul egy ilyen közösségi egymást segítő oldal (vagy mi). A kérdésemre 4 felajánlás egyből??!!
    Nagyon köszönöm. Debreceni Zsuzsival már meg is beszéltem, és még egyszer köszönöm neki, és mindenkinek.
    Különben kirándulós hálózsákról lett volna szó. Ezeknél a saját testhőd tartja a meleget, ezért nem árt ha fitt a méret. Az elkötözős, levarrós dolog nem is lett volna hülyeség, de így könnyebb.
    Robi

tracey
    Felhasználó

http://ecomodo.com/
    nézzétek meg, ez nekem nagyon tetszik! Angol nyelven van, de a lényeg az, hogy ez egy online közösségi kölcsönző: leirod milyen cuccod van, amit szivesen kölcsön adnál másoknak, és mit keresel. Pl én nagyon szeretnék egy nagy gyümölcsprést, de nem tudom ezt megvenni mostanaban… ha vki tud ilyet kölcsön adni amikor almaszézon van, oda lennék meg vissza… nálam pedig van több szuper gyerekjáték, sátor, rengeteg kerti és más szerszám, konyhagépek amit ritkán használok, angol nyelvű könyvek, egy kerekű bicikli…
    A honlapon be lehet állitani, kinek vagy hajlandó vmit adni, pl: Esze tamás utcai lakoknak, WTE tagoknak, Wekerlieknek, kispestieknek, óvodatársaknak…
    Sztem tök jó…vki szervezz meg egy ilyet a honlapon :))

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Nálam is vannak angol regények. Szívesen csereberélek. Nagy Joanna Trollope rajongó vagyok, abból nagyobb mennyiség található, de van James Herriot, Frank McCourt, Liza Dalby, Joanne Harris, Mark Haddon, Murakami, Coelho, Kundera és Helen Fielding könyvem is, ja meg néhány klasszikus (Austin, Burnett, Oscar Wilde, Bronte, Tom Stoppard).
    Angol útikönyv – angolul. Madár, gomba, vadállat, vadvirág, fa határozók. Egy rajztanulós és egy impresszionizmusról szóló könyvem is van, most hogy nézem a polcot. Vannak gyerekversek, mondókák angolul, valamint Adrian Mole és Micimackó, továbbá Milne-től a Once upon a Time.

Hasonló angol könyveket keresek kölcsönbe. Esetleg még spanyol könnyített irodalmat. Spanyol nyelvű filmet, esetleg spanyoltesztkönyvet.

vendo
    Felhasználó

Hallottam én is egy oldalról ahol szolgáltatásokat ingyen végeznek a regisztrált tagok egymás között(pl:mosógépszerelés, festés, burkolás, ácsolás, kerékpárszerelés:-)), valamiféle pontrendszer van, nem tudom pontosan hogy műkődik de szívesen csatlakoznék oda, (vagy máshova)felajánlva kerékpárszerelői tudásomat.:-)
    Ha tudtok erről valamit kérlek írjátok meg.

MolnarMoni
    Felhasználó

Van néhány spanyol nyelvű filmünk, könyv is akad, bár arra nem emlékszem, hogy könnyített lenne. Ha erre jársz, nézz körül a polcainkon 😀

Hajnalka
    Felhasználó

Azt hiszem, szívességbanknak is hívják. Szerintem Wekerle ideális közösség lenne egy ilyenhez!
    Ha jól tudom, az lehetett vele csak a gond, hogy az állami szerveknek nem tetszett, hogy a \”gazdát cserélt\” szolgáltatások utáni adót nehéz lett volna kiszámítani és beszedni. De nem tudom, hogy működik-e valójában.
    Viszont úgy rémlik, hogy mostanság a ház körüli munkák után megváltozott egyébként is az adózás rendje, úgyhogy van remény!

Az is átfutott az agyamon, hogy érdemes lenne valamelyik egyetemnek a közgazdasági/társadalomtudományi vagy más, extrém fakultánsán feldobni az ötletet, hogy modellezzenek egy ilyen rendszert, indítsák be, és aztán vizsgálgassák az életképességét. Jó kis disszertációk születhetnének belőle, és mi is nyernénk a rendszeren

szrituka
    Felhasználó

Szeretnék kölcsönkérni egy db 4-5 évesre való esőkabátot 2 hétre (nyaralni a Balaton mellé, sose lehet tudni :-)), esetleg még egy 2 évesre valót is. Tud valaki segíteni? Köszi!

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Köszi. Majd jelentkezem.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Ez nagyon jó ötlet!!! Volna kedved megkeresni a lehetséges partnert???

sziporka1974
    Felhasználó

104esőkabátom (kék) van van kölcsönbe, ha gondolod szívesen kölcs9nadom.
    Már nem leszek gépközelben addig, de tudod a számom:-)
    üdv
    Andi

szrituka
    Felhasználó

oké, hívlak, köszi! R

Schneider Gabi
    Felhasználó

Nekünk is van, akár örökbe…

Schneider Gabi

szrituka
    Felhasználó

hívlak Téged is! R

szrituka
    Felhasználó

Köszönöm mindkettőtöknek, bár titkon reménykedem, hogy nem lesz rájuk szükség :-))

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Mikor indultok?

Elvileg a jövőhéten jó idő lesz, egy-két kisebb zivatart leszámítva.
    http://koponyeg.hu/

Mi meggyógyultunk, ha van kedvetek összefutni valamelyik nap…

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 36
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.