közösségi kölcsönző

Kezdőlap Fórumok Fórum Zöld Hajtás közösségi kölcsönző

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 36
  • Szerző
    Üzenetek
    tracey
    Felhasználó

közösségi kölcsönző

MolnarMoni
    Felhasználó

Ez nagyon jó ötlet, Tracey! Sajnos a honlapkészítéshez nem értek és gyümölcsprésem sincs, de lelkesedésem van…

szrituka
    Felhasználó

Tényleg nagyon jó, sztem működne! Kapásból van egy halom cuccom, amit kölcsönadnék, pl gyümölcsprés is, igaz, kicsi… és majd töröm a fejem, mit is kérjek :-DD A szervezésbe ezerrel beszállok én is, de a technika rajtam is kifog (és jogosultságom sincs)!

anitak
    Felhasználó

Nekem is nagyon tetszik!!

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Szerintem is nagyon klassz ötlet. Majd törjük a fejünket, hogyan lehet valahogy a honlapon is kialakítani. De nekem nem nagyon van szabad kapacitásom. Még a szolgáltatókat is ki kéne alakítani, de oda sem jutok, sőt még begépelni való recept is van. 🙁

DRUPALban járatos ember kerestetik szabadidővel és lelkesedéssel. (Ez utóbbin a hangsúly). Jelentkezés nálam. 😀

Csutorás Róbert
    Felhasználó

Tetszik a dolog 🙂
    A drupal-ban nem tudok segíteni 🙁
    Kérésem viszont lenne. Van-e valakinek gyerek hálózsákja (2-3 éves méretben) 1 hétre kölcsönbe.
    Cserébe gyümölcscentrifuga, atkaporszívó …. majd ezekről írok egy listát ha körvonalazódnak a dolgok.
    Robi

MolnarMoni
    Felhasználó

Holnap körülnézek, mert mintha lenne valahol egy plussz hálózsákunk, csak a méretben nem vagyok biztos (az időjárásra való tekintettel 2 hálózsák használatban van).

MolnarMoni
    Felhasználó

Zenina, hogy lehet hozzászólást törölni? Véletlenül kétszer küldtem el, és nem tudom eltüntetni az egyiket.

szrituka
    Felhasználó

Nekünk kéznél van, még válogatni is lehet 🙂

Rekacs
    Felhasználó

Robi! Ponosan milyne hálózsák kellene? Kirándulós,vagy hétköznapi alvós? A kirándulós az olyan, mint a felnőtt kivül orkán belül meg pamut és bélelt, a rendes alvós meg oylan vatelines karját bele kell dugni és elől cipzáros, vayg oldalt. A feje alá nem megy fel.
    Ez utóbbi van nekün és szívesen kölcsönzöm:)

Rékacs

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

szia, én véletlenül tudom, hogy kirándulós kell neki! 🙂
    zsuzsa

szrituka
    Felhasználó

nekünk is alvós van…

MolnarMoni
    Felhasználó

Ja, hát kirándulós gyerekhálózsákról még nem hallottam… Olyat én sem tudok adni, nálunk még az igény sem merült fel ilyesmire… Egyébként arra miért nem jó a felnőtt? Talán nem veszik el benne a gyerek. Vagy ha félő, hogy lecsúszik az aljára, kössétek össze egy madzaggal a közepénél. Vagy varrjátok le, aztán majd kiszeditek a varrást később. Felnőttet tudnék kölcsönözni, ha nincs elég nálatok, le is varrom akár.

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

szia Robi,

nekünk van decathlonos, s10-es, ami max 140 cm-es gyereknek jó. ennél kisebbet sztem ott sem lehet kapni, most direkt megnéztem a honlapjukon. Szívesen kölcsönadom nektek Baluét egy hétre, mivel úgysem egyidőben megyünk a táborba! Ezért ne vegyetek!
    Zs

szrituka
    Felhasználó

Miket lehet itt megtudni… 😀

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 36
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.