Közös képviselő?

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Közös képviselő?

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Üzenetek
    Cili
    Felhasználó

Közös képviselő?

Cili
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!

Időről időre felmerül a társasházunkban, hogy közös képviselőt váltanánk. Ezügyben puhatolóznék egy kicsit… Kérlek, ha tudtok jó illetve kerülendő közös képviselőt, osszátok meg a tapasztalatotokat!

Köszönöm,
    Cili

MolnarMoni
    Felhasználó

Nektek ki van? Ami a miénket illeti, le akartuk váltani, de nem sikerült 🙁

Cili
    Felhasználó

Szia Móni!

Mi a H/H-nál vagyunk. Ti kit akartatok leváltani és miért?

Nagy Tamás
    Felhasználó

Nagy Tamás
    Vigyázzatok arra, hogy senki goodwilljét ne romboljátok nyilvánosan, mert jogsértést követhettek el! Szívesen megosztom 20 éves (képviselőként is szerzett) tapasztalatom, de csakis négyszemközt.
    info@bandt.hu

MolnarMoni
    Felhasználó

szerintem eddig semmi olyan nem került ide (és én nem is akartam írni), ami jogsértés lenne. Egyébként ha ideírom, hogy kit szerettünk volna leváltani, akkor az jogsértés? És ha leírom a tényeket, hogy miért?

Cili
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!

Továbbra is kérnélek benneteket, írjátok meg tapasztalataitokat, akár magánban, és akkor senki hitelét nem \”romboljuk\”.
    Már az is segítség, ha annyit írtok, X-et kerüljük, vagy Y-nal meg vagytok elégedve, persze ha indoklás is van hozzá, az jobb 🙂

Még egy kérdésem lenne (szintén jöhet magánban): nálatok mennyi a közös képviselő havi díja?

Köszönöm a segítséget előre is!
    Cili

Remenyibetty
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!

Figyelemmel kísérem Wekerle életét, hiszen én is itt élek családommal.
    Nekünk is volt már problémánk a közös képviselővel.
    Ezért elvégeztem az ehhez szükséges tanfolyamot. Jelenleg saját házunkban végzem a közös képviselői munkát.
    Szeretném szélesebb körben végezni ezt a tevékenységet.
    Cégem nem régen alakult.
    Én a megbízóim érdekeit kívánom képviselni.
    Akinek felkeltettem a figyelmét a remenyibetty@t-email.hu címen várom érdeklődését.
    Köszönöm!
    Reményi Bernadett

Van
    Felhasználó

A várso honlapja szerint nagy a kínálat a Wekerletelepen: http://www.kispest.hu/news/tarsashazkezelok_jegyzeke/12866/51/

vaczii
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!
    Tudna valaki ajánlani egy megbízható, lelkes Közös Képviselőt Wekerlén, vagy akár a Kós Károly téren?
    A mienkkel nagyon nem vagyok megelégedve.
    Köszönöm
    Imre

Varga Vera
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!

Én is közös képviselő ügyében érdeklődnék Wekerlén. Leginkább olyat keresnék, akit bátran ajánlotok, de azt is megköszönöm, ha megírjátok, kit kerüljünk, vagy ki az, aki csak van, de nem sokat tesz. Ez utóbbiakat természetesen csak privát e-mailben: varga.vera@yahoo.com

Imre! Te melyik házban nem vagy megelégedve és kivel?

köszönöm az infókat előre is! Üdv, Vera

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.