Köszönjük a leköszönő főjegyző munkáját

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlén túl Köszönjük a leköszönő főjegyző munkáját

• This topic is empty.
12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Üzenetek
    Boros János
    Felhasználó

Köszönjük a leköszönő főjegyző munkáját

sziporka1974
    Felhasználó

Mivel részt szoktam venni a választási bizottságban ezért személyesen ismertem, s nagyon szimpatikus embernek tartom,sajnálom, hogy elküldik…
    Andi

niki
    Felhasználó

Én meg egyenesen hányok attól a módszertől, ahogy a Fidesz frakció, élén dr. Tarnai Richárddal, karöltve a jobbikos Lázár Tamással kinyírta a jegyzőt. Undorító.

Én is sajnálom, és köszönöm eddigi munkáját.

niki
    Felhasználó

Ui: Aki nem ismeri a forgatókönyvet, kísértetiesen hasonlít ahhoz, amit a jobboldal Szegeden művel.Most jön a fideszes jegyző….
    Hozzáteszem Istvánfi Sándor 7 cikluson keresztül eddig megfelelt mind a jobb, mind a baloldali testületnek.

Boros János
    Felhasználó

DR. Istvánfi Sándor címzetes főjegyző 26 évet dolgozott a Kispesti Önkormányzatnál.
    1985. szeptember 1-jén kezdte munkáját a jogelőd kerületi tanácsnál. Szerintem kiemelkedő munkát végzett. Kár, hogy egyesek ezt nem így látták. Köszönjük szorgalmas, odaadó munkáját, és jó egészséget kívánunk.

sziporka1974
    Felhasználó

akkor már biztos megvan az utódja…

sziporka1974
    Felhasználó

Azt lehet tudni, hogy miért küldik el? Mert az a fenti szövegből nem derül ki, legalábbis számomra nem…

niki
    Felhasználó

Hogy hozhassanak egy olyan jegyzőt, aki az ő emberük.

sziporka1974
    Felhasználó

vagyis nem. Ez elszomorító…

Zsu
    Felhasználó

Sziasztok,

A kispest.hu is írt a leköszönésről, ott azt olvastam, nyugdíjba ment : http://www.kispest.hu/news/szemelyi_valtozasokrol_dontott_a_testulet/14128/51/

\”Tekintettel nyugdíjba vonulására, Dr. Istvánfi Sándor címzetes főjegyző közszolgálati jogviszonyának megszüntetését kezdeményezte. A testület a köztisztviselők jogállásáról szóló törvény vonatkozó pontja alapján 2011. augusztus 30-i határidővel felmentette tisztségéből. A frakciók megköszönték Dr. Istvánfi Sándor munkáját, aki úgy fogalmazott, „megtiszteltetés, hogy ezt a hivatalt vezethettem.” Az önkormányzat február végi határidővel pályázatot ír ki plusz egy aljegyzői tisztség betöltésére is.\”

Boros János
    Felhasználó

Aki egy kicsit ismeri a helyi viszonyokat az tudja, hogy küldték. Szerintem esze ágában sem volt elmenni.

niki
    Felhasználó

Más választása nem volt.

Jánossal egyetértek. Belekényszerítették!!!!!!

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.