Kós Károly tér zenepavilon

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Kós Károly tér zenepavilon

• This topic is empty.
8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Üzenetek
    Nyiri Ágnes
    Felhasználó

Kós Károly tér zenepavilon

Nyiri Ágnes
    Felhasználó

Sziasztok!

Mi történik a zenepavilon díszburkolatával?!
    Mióta, és főleg meddig?!

Szombaton jártunk a téren, anyukák, gyerekek, családok a pavilon körül – távolról, mintha valami program lenne.
    Szomorú kép fogadott: a burkolat felszedett fakockáiból építkeztek a gyerekek! Csinos kis gúlákat raktak, tornyokat építettek…. A felénél több fölszedve… Gyerekeikkel együtt építkező, vagy éppen a padokon beszélgető szülők…

Nem értek hozzá, de jól volt ez a burkolat lerakva, ha így fel lehet szedni?! Amihez meg nem kell szakértelem: miért kell felszedni?! Az ötéves lányom is csak azt nem értette, hogy másoknak miért engedik meg, hogy ezzel játsszanak…

Kinek kell szólni/írni, mit kell tenni?
    Valakinek lenne ideje rá?
    Nem találom hirtelen a Kós Károly teres topicot sem, talán ott lenne helye….

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Így van, ezt mi is láttuk. Igaz, a mi gyerekeink is rágyorsultak az építkezésre. Ma már láttam, hogy el van kerítve és két ember dolgozott rajtuk. Aki tud többet, ossza meg velünk. 🙂

Lechner Gábor
    Felhasználó

én úgy tudom, hogy a Kispest Kft képviselőjét kell a park dolgaival zaklatni.

most rákérdeztem Náluk. várom a válaszukat 🙂

\”Elämä on ihmisen parasta aikiaa.\”

sziporka1974
    Felhasználó

ma már el volt kerítve…

Lechner Gábor
    Felhasználó

ezt a választ kaptam levelemre:

\”Tisztelt Lechner Gábor Úr!

A Kós Károly téri zenepavilon burkolatát az 1 éves garanciális és szavatossági bejárás során tapasztalt hibák kijavítása miatt bontották fel, építik újból.

A munkák befejezéséig kérjük türelmét és megértését, köszönjük figyelmét.

Tisztelettel

Bajnok István

Kispest kft\”

\”Elämä on ihmisen parasta aikiaa.\”

Boros János
    Felhasználó

Elkészült.

Nagy Tamás
    Felhasználó

Nagy Tamás

Nem készült el. A középső hiányzó burkolatot padlóval fedték le ideiglenesen. Magam a Wekerléért felelős alpolgármesterhez, Ékes Gáborhoz fordultam, s tőle az alábbi levelet kaptam.

Kedves Tamás!

A Kispest Kft. garanciális javítások elvégzésére szólította fel a kivitelezőt, aki minden előzetes egyeztetés nélkül elvitte a középső díszítő elemet, ami a kockákat feszítette. Sajnos a panasz jogos, de nyugtass meg mindenkit, hogy helyre lesz hozva. Ezzel az akciójával a kivitelező okozott magának többletmunkát.

üdv
    Gábor

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.