Kisposta

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 24
  • Szerző
    Üzenetek
    Boros János
    Felhasználó

Kisposta

Boros János
    Felhasználó

A mai testületi ülés egyik napirendi pontja a kisposta újra nyitása. Reménykedjünk, hogy ez sikerül.

gborka
    Felhasználó

Pár éve jelentkeztem a Magyar Postánál hogy tovább üzemeltetném alvállalkozói alapon a kispostát, már csak azért is mert a dédnagyapám dolgozott is benne.
    Ugyanis dédnagyapám a Magyar Királyi Postától kapta azt a lakást amelyben nagyapám született és amiben jelenleg is lakom.
    A lényeg hogy megkerestem Bor Sándort ez ügyben és Ő finoman szólva elhajtott, hülyének nézett!!!!!
    Majd előkeresem a vele folytatott levelezésemet és közszemlére kiteszem!!!!

Boros János
    Felhasználó

A posta megnyitásának lehetőségére a testület 23 szavazattal rábólintott.
    Az előterjesztés vitája viszont már-már kabaréba illő volt. De ez legyen a vitázók gondja.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Egy kicsit bővebbet a famíliáról, ha kérnem szabad… Érdekesen hangzik!!!

Sági Zenina
    Adminisztrátor

És ki fogja üzemeletetni?

gborka
    Felhasználó

Neten ilyen információkat érthető okokból elvből nem adok ki!

gborka
    Felhasználó

Én bevállalnám, de mint korábban említettem Bor úr a Posta illetékese finoman fogalmazva hülyének nézett!
    Megkeresem a leveleket amiket az illetékessel váltottam és felteszem!
    Elvileg a műszaki feltételei adottak!
    Sőt…

szrituka
    Felhasználó

Támogatom az ötletet, és még szebb lenne a történet, ha az ajánlott és egyéb, éppen nem kézbesített, saját kézbe átvehető küldeményeket ide adhatnák le a postásaink, és nem kéne a Templom térre zarándokolni a főpostára… Álom, álom, édes álom… lehetne ezért is lobbizni? Bár gyanítom, biztos nagyon fontos hivatali és főhivatali okok miatt viszik oda a leveleket, de hátha…

gborka
    Felhasználó

De az is érdekes hogy a Főposta szombaton zárva van!

sziporka1974
    Felhasználó

Hát ez nagyon nagy örömhír, remélem sikerül, nagymamám örülne a legjobban a mi családunkból. Ő itt született, s elég régóta oda járt…
    Szia Rita:-)
    Véleményem szerint azért nem lenne jó megoldás ha ez a Kisposta letéti részként is működhetne, mert akkor a kézbesítőknek megduplázódna a munkája: nemcsak a szétválogatás miatt (wekerlei letét/nem wekerlei letét), hanem akkor mindkét helyre el kellene menniük a műszak végén elszámolni.Éveket dolgoztam a XI.kerületi posta letéti osztályán, csak ezért tudok ehhez hozzászólni:-)

Jóéjt!

sziporka1974
    Felhasználó

Igen az tényleg érdekes, hogy ezt a postát meg szombaton zárva tartják, pedig Wekerle bizonyos részeiről könnyebb lenne oda eljutni, mint pl.ez Europarkba…

gborka
    Felhasználó

Az már szervezés kérdése az egész hogy mit hogyan, lehetne rugalmasabb is, de mint említettem az \”illetékes-t\” ez nem érdekelte.

gborka
    Felhasználó

Magyar Posta Zrt.
    Központi Területi Igazgatóság

Tisztelt Borka Gábor Úr!

Észrevételét, ajánlatát köszönöm, de a múlt évben küldött levelére írt válaszomban foglaltakat megerősítve tájékoztatom, hogy Budapest XIX. kerületében nem tervezem a jelenlegi postai hálózat bővítését sem saját, sem vállalkozói üzemeltetésben.

Amennyiben Ön postai szolgáltatást nyújtó vállalkozást szeretne működtetni, kérem szíveskedjen a http://www.posta.hu címen a Postapartner Program megnevezés alatt található információkat tanulmányozni. Felhívom a figyelmét, hogy a Postapartner Programról szóló információk, újabb vállalkozási lehetőségek folyamatosan frissítésre kerülnek.

Budapest, 2008. Január 18.

Üdvözlettel:

Bor Sándor
    igazgató

gborka
    Felhasználó

Magyar Posta
    Területi Igazgatóság
    Szugló u. 9-15.

Bor Sándor úr részére 2008.01.16.

Tárgy: A Kispest Wekerlei kisposta.

Tisztelt Uram!

A múlt év februárjában azzal a kéréssel fordultam Önhöz ,hogy a Wekerle telepen lévő bezárt ’kispostát’ szeretném tovább üzemeltetni, mint alvállalkozó, s tájékoztatását kértem hogyan lehetséges ez.
    Ön a 2007.március .14-i válaszában a Magyar Posta jelenlegi helyzetéről részletes tájékoztatást adott, de a lényeg nem derült ki számomra.
    Úgy gondolom levelemet, félreértette én nem észrevételt tettem Ön felé, hanem kérést.
    Az évközben a médiákban lehetett arról hallani arról hogy a Magyar Posta partner programot indít, érdeklődnék hogy esetleg ezt a’ kispostát’ hogyan lehetne s milyen formában tovább üzemeltetni?
    Mivel látok benne fantáziát és ebben az évben lesz a Wekerle telep 100-éves így méltóan, lehetne megünnepelni ezt az évfordulót a ’kipostával’ együtt.
    Ezért ismételten kérném Önt, tájékoztasson arról, hogy egy esetlegesen alvállalkozói vagy más formában hogyan lehetséges a további működtetés.
    Válaszát előre is köszönöm.

Tisztelettel.

Borka Gábor

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 24
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.