Keresek gyerekjátékot, apróságokat

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Gyerek- és babaholmi Keresek gyerekjátékot, apróságokat

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Üzenetek
    Fóti_Era
    Felhasználó

Keresek gyerekjátékot, apróságokat

Fóti_Era
    Felhasználó

A lomtalanítás kapcsán is jelezném, hogy ha akadna valakinél egy-két kocka dupló, maxi block, fa építőkocka, homokozójáték, wader-es kisautó vagy efféle, amit csak kidobna, mert csak egy-két darab és nem tud jobbat… mi szívesen befogadnánk. 🙂

Most jutott csak eszembe, remélem nem későn.

sziporka1974
    Felhasználó

A lomtalanítást elnézve, borzasztó, hogy milyen dolgokat dobnak ki, ahelyett, hogy elvinnék olyan családoknak akiknek nagy szüksége lenne ezekre a dolgokra, vagy segélyszervezetekhez akik kioszthatnák a rászorulók között. Tegnap pl.egy új állapotú fa etetőszéket láttam (asztalkává alakítható), csak annyi volt a baja, hogy a széket újra kell kárpitozni, de egy karcolás sem volt rajta, s még hol a többi jó dolog…
    Üdv
    Andi

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

… ezt a célt szolgálja/szolgálná a bolhapiac…
    remélem, sokan már elteszik e dolgokat, hogy majd kihozzák… Tudom, lehetne többször is, mert sokan nem férnek be. De azért évi 4x tartunk, szerintem az nem olyan kevés!

Fóti_Era
    Felhasználó

Na igen.

Én például tavaly tapasztaltam az Újlaki és a Botond sarkán, hogy sok jó gyerekcuccot (játékot, tárolót stb) kiraktak, de hát mire megláttam, a lomizók a nagy részét betakarították (és hozzáteszem, pénzért ajánlgatták), meg jöttek a szemetesek is, így csak pár apró kincset tudtam kinyerni a kupacból, pedig még tudtam volna mit turizni a maradékból is. Két kicsink van, kevés pénzből gazdálkodunk, nekünk még egy két apróság is vagyont érő lehet, amit mások meg kidobnak.

sziporka1974
    Felhasználó

egyetértek Erával, a barátomnak egy bukósisakot sikerült csak megmenteni, a többit már pénzért adták volna az ott \”dolgozók\”….
    Hát igen erre tényleg jó a bolhapiac, az szuper. De aki nem jut ki és van olyan dolga ami nem kell, akkor se az utcára tegye…

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

… hogy van egy terv játékcserebere rendezvényre, még kérdés, mikor és hol kerül megrendezésre…. de sztem előbb-utóbb lesz!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.