ISMÉT! Pakoló segítség kerestetik! – Help wanted!

Kezdőlap Fórumok Fórum Önkéntesek ISMÉT! Pakoló segítség kerestetik! – Help wanted!

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  szrituka 9 év telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Üzenetek

Debreceni Zsuzsa
    Résztvevő

ISMÉT! Pakoló segítség kerestetik! – Help wanted!

szrituka
    Résztvevő

Zsuzsa, ránk számíthatsz, apa és a nagyfiú jó erőben vannak. A kiskorú lemond a javamra a forralt borról :-)) Ha kell, mindkét időpontban, vagy beosztják egymás között.

Debreceni Zsuzsa
    Résztvevő

Köszi Rita, előre is! Akkor mindkét időpontban várom őket!
    És meg is vagyunk, mert a Geönczeöl család is beszállt.
    Üdv, Zsuzsa
    Akkor várom őket 1-kor, 9-én!

szrituka
    Résztvevő

Mennek, illetve megyünk majd mi is… jó kis társaság lesz :-)))

Debreceni Zsuzsa
    Résztvevő

Kedves Wekerlei Erős Férfiak!

A karácsonyi nagy sikerre való tekintettel, április 9-én szombaton ismét megrendezzük a Wekerlei Kézműves Vásárt – ezúttal a tavaszit. Most a Wekerlei Gyermekházban (bocsánat, helyesen Wekerlei Kultúrházban) kerül rá sor, a Családi Zöld Szombat keretében.
    Ahogy a karácsonyi vásáron, most is szükségem lenne két-három vállalkozó szellemű és erős (no nem kell azért extra fizikum!) ÖNKÉNTES férfiemberre – vagy fiatalemberre – a terem berendezéséhez.

Kb. 15 asztalt kellene a helyére tenni – néhányat esetleg az emeletről lehozni -, délután 1-2 óra közt (bár szerintem nem tart tovább fél óránál a dolog), majd ugyanezeket vissza a helyére este 7 és 8 óra között. (Lehet csak a délutáni vagy az esti \”műszakra\” jönni.) A munkát némi forralt borral, sütivel tudom majd honorálni.

Kérem a kedves jelentkezők tömegét itt a fórumon, a debizs@hotmail.com email cimen, vagy a 30/207-5576-os számon jelentkezni! 🙂

Előre is köszönöm bárkinek, aki jelentkezik!

Debreceni Zsuzsa

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.