Gyűjts csoki vagy csipszes csomagolóanyagot!

Kezdőlap Fórumok Fórum Zöld Hajtás Gyűjts csoki vagy csipszes csomagolóanyagot!

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  Nyiri Ágnes 7 év telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Üzenetek

Fóti_Era
    Résztvevő

Gyűjts csoki vagy csipszes csomagolóanyagot!

Fóti_Era
    Résztvevő

Véletlenül bukkantam erre a lehetőségre. Műanyag alapú csokoládé vagy chip-szes zacsikat lehet beküldeni. Ők állják a postázási költséget, és a szemétért kapott pénzt (na nem egy vagyon, de mégis, ki fizet manapság a szemetedért) felajánlhatod egy általad választott nonprofit szervezetnek, alapítványnak vagy iskolának.

A részleteket elolvashatjátok itt:

http://www.terracycle.hu/hu/

Rekacs
    Résztvevő

Ez tuti reklâm.
    Azért vegyél milkat vagy chio termeket,hogy adhass a sulinak.
    Ha amugy is ezeket veszed akkor oke. De ha ezert valasztod?
    Mondjuk az biztos,hogy nagyon tuti XXI. szazadi marketing!!!!

Fóti_Era
    Résztvevő

A honlapon nem azt mondják, hogy csak ezeket veszik vissza, hanem a műanyag alapú csomagolóanyagokat. A Milka pedig azért szerepel szinte minden képen, mert a Kraft foods a támogatójuk és igen, felhasználja önmaga reklámozására, de az üzlet az ilyen. Ők megkapják a reklámjukat (én ettől még nem veszek több csokit, úgyhogy bocsi), de közben pénzt kapok olyasmiért, amit amúgy csak kidobnék a kukába, és ezzel támogathatom mondjuk a gyerek oviját, iskoláját vagy egyéb alapítványt, emellett meg ennyivel kevesebb szemét kerül a hulladéklerakóba. Szerintem ez a gyűjtögetős dolog amúgy sem egy család számára a tuti, hanem egy közösségnek. Kiraksz egy dobozt egy iskolában, vagy oviban és hajrá. Ugyanolyan mint a papírgyűjtés.

Nyiri Ágnes
    Résztvevő

A könyvtárban hetek óta gyűjtik! Nem a könyvtárosok rakták ki a dobozt, így nem tudták a részleteket, csak annyit, hogy ezzel az elhagyott kutyusoknak segítünk. Most érettem meg, hogyan…

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.