Gyermekház

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Gyermekház

• This topic is empty.
10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Üzenetek
    sziporka1974
    Felhasználó

Gyermekház

sziporka1974
    Felhasználó

Nagyon szép lett a Gyermekház, megcsodáltam a megnyitóján.
    Gratulálok a kivitelezőnek, mert gyönyörű lett tényleg!
    2dolgot viszont nem értek:
    -miért nem készült öltöző?
    -s ha a wekerlei gyermekházban megengedettek a műanyag nyílászárók (amúgy szépek azok is), akkor a saját tulajdonú wekerlei házakban, lakásokban miért nem lehet ezeket beszerelni? Olcsóbb…

Lechner Gábor
    Felhasználó

én úgy láttam, hogy vannak öltözők. fenn az emeleten. külön férfiúi és női.
    az ablakokkal kapcsolatban pedig teljesen igazat adok. bár én nem vagyok híve a műanyagoknak, de vica versa is igaz: ha a wekerlei házakra, lakásokra csak a hagyományos faablakokat engedélyezik, akkor a Gyermekházba miért engedték a műanyagot?

\”Elämä on ihmisen parasta aikiaa.\”

sziporka1974
    Felhasználó

Nincs öltöző, a Gyermekházas lányok mondták. Öltözésre a tanfolyamok termeit szokták ideiglenesen igénybe venni…

Ez nagyobb létszám esetén elég érdekes lesz, vagy pedig ha minden terem foglalt esetleg:-)

Kíváncsi lennék az ablakokkal kapcsolatban egy építész véleményére is!

Lechner Gábor
    Felhasználó

Rákérdeztem a dologra a Gyermekházban Ott azt mondták, hogy van néhány kisebb funkcionális probléma, amiket már ők is felfedeztek – így az öltözők kérdése, vagy az, hogy a babakocsisok szerint többek között túl meredek a babakocsifeljáró -, és megpróbálják orvosolni a problémát, amennyire tudják.

\”Elämä on ihmisen parasta aikiaa.\”

Tichy-Rács Eszter
    Felhasználó

Tényleg műanyag?
    szerintem nem. Nem hegesztve van 45°-ban a sarkoknál, hanem \”asztalolva\” 90°ben. Ma direkt arra tértem, hogy ne csak a kóbor emlékeim alapán mondjak valamit.
    És engem a hideg ráz a kicsit vaskos sztásoktól. Meg attól is, hogy csak kívül vannak…

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Én úgy tudom, hogy fa. De már a WTE-ben kiállított daraboknál is néztem, hogy a festékréteg, ami ezeken az ajánlott ablakokon van, kimondottan műanyag hatású. Nem tudom mi lehet.

niki
    Felhasználó

Legjobb tudomásom szerint az ablakok a Gyermekházban minden látszat ellenére fából készültek, és ezt a héten már személyesen is megtapasztalhattam. 🙂 Igazán jól sikerült a felújítás. Egyetlen felvetésem, ami nem a felújítással kapcsolatos: Nagyon meleg van…kissé túlfűtött volt az épület.

MolnarMoni
    Felhasználó

Ma én is alaposan megnéztem az egyik ablakot (a mosdó előterében) jó közelről, és tényleg fából vannak. Csak nem gerébtokosak. Jesszusom, ezt hogy engedhették??? 😉

sziporka1974
    Felhasználó

Akkor jó, hogy z ablakok fából készültek, de az ajtó szerintem műanyag, nem? Hát igen, akkor az egyszerű wekerlei polgártól miért követelik a gerébtokot?
    Régebben is nagyon meleg volt a gyermekházban…

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.