gumitéglajegy

Kezdőlap Fórumok Fórum Gyerekekről gumitéglajegy

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Üzenetek
    Hajnalka
    Felhasználó

gumitéglajegy

Hajnalka
    Felhasználó

A Corvin úti óvoda alapítványának sikerült mászó várat vásárolni az udvarra, amelynek a telepítése után az aljzat biztonságossá tételéről (esésvédelem) is gondoskodni kell. Ezt 5 cm vastag gumitéglával szeretnék megoldani, ami az EU-s szabványoknak is megfelel (A mászóvárra csak az esésvédelem biztosítása esetén kapnak használatbavételi engedélyt!)

Erre a célra a szülőkkel való együttműködésük eredményességéért kapott pályázati pénzükből 50,000 Ft-ot tudnak felhasználni, a fennmaradó összeget pedig gumitéglajegy kibocsátásával szeretnék összegyűjteni. A téglajegyek szerda reggel válthatók az oviban, darabja 1500 Ft.

Az udvari játékokat május 31-én telepítik, tehát addigra kéne összegyűjteni az összeget.

Természetesen az érintett szülőkön kívül bárki segítségét szívesen fogadják.

További részletek az óvodában:

1192 Budapest, Corvin krt. 35.
    Tel/fax: 282-9497
    http://arnyas.kispest.hu

Boros János
    Felhasználó

Vettem, és örülök, hogy segíthettem.

Hajnalka
    Felhasználó

Az óvoda dolgozói köszönetüket küldik a felajánlott támogatásért, nagyon meghatotta őket ez a nagylelkűség! A gumitéglajegy ötlete bevált, összejött végül a szükséges összeg ahhoz, hogy jövő héten elkészüljön az új mászóka, és még a nyári szünet előtt birtokba vehessék a gyerekek. 🙂
    Természetesen nemcsak az óvoda, hanem a szülők és a gyerekek nevében is hálásak vagyunk az önzetlenségért, köszönjük szépen!

Andbogati
    Felhasználó

Mi is vettünk természetesen,hisz két gyerekem jár oda!
    Mi is köszönjük sok-sok mindenkinek,hogy segítette megvalósítani azt,amire a gyerekek már nagyon várnak.
    A téglák már az udvaron várakoznak,hogy a helyükre kerüljenek,a gyerekek már nagyon be vannak \”sózva\”,hogy mikor lesz már a mászóka meg???
    Köszi mindenkinek!!!

sk
    Felhasználó

Kedves Mindenki!

Az Esze T. utcai Árnyas óvodában is nyáron tervezik az udvar felújítását (műfű, gumitégla, stb.), ami jelenleg csupa por. Ahhoz, hogy minél nagyobb területet sikerüljön megszépíteni gumitéglajegyet kezdtek árulni június 15-ig, minimális összege ezer Ft. A felhívást mi szülők kaptuk, de gondolom nincs akadálya, hogy más Wekerle szerető ember is hozzájáruljon az óvoda körülményeinek javításához.
    Én az oda járó kislányom nevében is előre köszönöm mindenkinek, aki hozzá tud járulni a gyűjtéshez!

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.