Gajda Péter polgármester a takarékos Kispest növekedéséről és hiánypótlásairól.

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Gajda Péter polgármester a takarékos Kispest növekedéséről és hiánypótlásairól.

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Üzenetek
    Boros János
    Felhasználó

Boros János
    Felhasználó

A cikk azért került ide mert vannak benne wekerlére vonatkozó részek.

Nyújtózkodás a takaró végéig
    Viccesen a gödrök polgármesterének is nevezi magát Gajda Péter, Kispest első embere, rámutatva, milyen helyzetet örökölt meg2006-os hivatalba lépésekor. A ciklus elején még hárommilliárdos mínusszal küszködő kerületet sikerült gazdaságilag stabilizálnia, 2009-et pedig már egymilliárdos többlettel zárni.

A teljes cikk:

http://nol.hu/budapest/20100624-nyujtozkodas_a_takaro_vegeig

Kispál
    Felhasználó

Én örülök, hogy végre van egy polgármester, aki foglalkozik a wekerleiekkel és pénzt szerez az itteni fejlesztésekre. Minden kellemetlenség ellenére várom már az új Kós Károly teret (remélem az őszi választásokig befejezik, ki tudja mi lesz azután…)

Kispesti Peti
    Felhasználó

Én új vagyok itt 🙂 Szerintem a program valóban nagy eredmény Kispesten! Sokatmondó azonban az, hogy a vízelvezést azért állították le, mert nagy volt az elégedetlenség… ezt a programot talán jobban meg kellene becsülni.

Kispál
    Felhasználó

Én sem sokszor szóltam még hozzá 🙂
    Az emberek mindig elégedetlenkednek (sokszor nem alaptalanul). Az építkezés mindig kellemetlenséggel jár, tökéletesen nem lehet kivitelezni semmit. De! tőlem a wekerlés program több dicséretet kap mint kritikát.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.