eladó új, IKEÁ-s fekvőbetét majdem féláron

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Egyéb eladó dolgok eladó új, IKEÁ-s fekvőbetét majdem féláron

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Üzenetek
    szrituka
    Felhasználó

eladó új, IKEÁ-s fekvőbetét majdem féláron

szrituka
    Felhasználó

Új, szürke (matracra való) fekvőbetét. Mérete 200 X 80 cm, 2 cm vastag, mosható. Fantázianeve Sultan Talliden, most Sultan Trandal néven kapható. 3000 Ft-ért adom.

sziporka1974
    Felhasználó

ezek a fekvőbetétek pontosan mire szolgálnak?
    Nekem Ikeás ágyam , matracom van(Sultan), arra lehet esetleg tenni, hogy ne fájjon a hátam?

Köszi,
    üdv
    Andi

szrituka
    Felhasználó

Igen, pont arra való! Meg jobban szellőzik is. Sztem nézd meg a katalógust, vagy talán a honlapjukon is írják. Első körben ennyit találtam:
    Fekvőbetét
    A fekvőbetét még nagyobb kényelmet biztosít és elnyeli az izzadság nagy részét, s így megnöveli a matrac élettartamát.
    A fekvőbetétvédő vékony, de hatékonyan védi a matracot és könnyen mosható és szárítható.
    Második körben: a matrac felületére erősített extra fekvőbetét, kényelmi párnázat puhább, kényelmesebb fekvést és optimális komfortérzetet biztosít.
    Nem reklámozom tovább… :-))
    R

sziporka1974
    Felhasználó

És hogyan lehet a matrac felületére ráerősíteni? Ezt csak azért kérdezem, mert egy kinyithatós kanapé dupla matracának egyikére kellene (az az én felem:-) ), s nem tudom hogyan kell az ilyeneket rögzíteni?!
    Egyáltalán nem volt használva?
    Üdv

szrituka
    Felhasználó

Nem volt használva, a nagyfiamnak vettük, szabotálta és csak állt a szekrényben összetekerve. Erősíteni nem kell, a lepedő meg a súlyod a helyén tartja, de ha gondolod, van itthon tépőzáram, adok belőle és lehet vele rögzíteni. R

szrituka
    Felhasználó

Andi! Mennyire komoly az érdeklődésed? Lehet, hogy elvinné valaki, mi legyen? R

sziporka1974
    Felhasználó

Most olvastam csak el a leveledet. Ha megvan még akkor engem érdekel, csak tudnom kellett a fenti infokat.
    Köszi
    Andi

szrituka
    Felhasználó

Jó, köszi a választ, akkor privátban értekezzünk még. R

sziporka1974
    Felhasználó

írtam Neked itt a lapon üzenetet.
    üdv

szrituka
    Felhasználó

Válaszoltam rá, hívj nyugodtan! R