Eladó a mozi!

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Eladó a mozi!

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 23
  • Szerző
    Üzenetek
    Viló János
    Felhasználó

Eladó a mozi!

Viló János
    Felhasználó

Az ingatlanapro-n találtam egy hírt: eladó a volt mozi. Reméljük elkel (csak 150 mFt), és új gazdája a környéken élőknek is tetsző módon hasznosítja… (ha már nem lehet mozi… 2 Ft-ot most is adnék matinéra, mint régen. Csak már mozi sincs, meg 2 Ft sincs.)

Az alábbi linken megtekinthető:

http://ingatlanapro.origo.hu/elado/kereskedelmi_szolgaltato_terulet/Budapest/XIX._kerulet/Kos_Karoly_ter/4511330

Sági Zenina
    Adminisztrátor

gyerekkoromban, még a sulival is voltunk benne. De jó lenne, ha végre hasznosulna…

Ha lenne sok pénzem, nem haboznék! Nem is beszélve a Wekerle Étteremről. Vannak ötleteim. Hahó, nincs valakinek van néhány 100 millája? Szívesen adok tippeket. 😀

Lechner Gábor
    Felhasználó

akkor már csak az ötös lottót kell megnyernem, és meg is veszem. sőt az éttermet is 😛

\”Elämä on ihmisen parasta aikiaa.\”

sziporka1974
    Felhasználó

Én is szívesen megvenném, milyen kár, hogy nem egyszerű sok pénzt teremteni. Talán a BKV-hoz kellene menni dolgozni:-)
    Biztos, hogy jobban tudnánk hasznosítani a mozit, mint az előző tulajdonosok, akik sehogy sem hasznosították…

Rekacs
    Felhasználó

VAjon az önkormányzat nem tudná megvenni? HAsználhatná mondjuk iskolának…vagy ovinak….vagy közösségi háznak???
    A 150m nem olyan irdatlan sok pénz!

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

…anno az önkormányzat adta el – persze még másik vezetéssel – ha jól tudom, 10m ft-ért… Jó kis üzlet lenne nekik?!

Sági Zenina
    Adminisztrátor

pedig tényleg közösségi célra kéne hasznosítani, de gyanús, hogy erre nincs önkormányzati pénz. Mert olyan nagy az épület, hogy oda üzleti tevékenységet nehézkes hozni. Az elérhetősége közepes, csak Wekerlén ek vagy Kispestnek szolgáltatni meg túl nagy. Valami pályázat kéne…

gaaanita
    Felhasználó

itt lakunk a mozi fölött. 🙂
    ovinak nem nagyon felel meg, mert nincs saját udvara, ráadásul a környező lakók sem repesnének szerintem az örömtől. Én leginkább egy galériának tudnám elképzelni, vagy egy helytörténeti múzeumnak. Esetleg Barátok közt múzeumnak a szappanopera szereplőinek viaszszobraival 🙂 Ez utóbbi rendkívül sok látogatót vonzana, és hamar megtérülne a befektetés, de persze nem gondoltam komolyan!

Sági Zenina
    Adminisztrátor

pedig már majdnem nyúltam a telefon után, hátha a tévétársaság kap az alkalmon… vagy az egész bagázs ideköltözik. 😀

Sági Zenina
    Adminisztrátor

eredetileg sulinak készült én valami felnőttképzési dolgot tudnék elképzelni a hátsó szekcióba. A mozi helyére – kérdés milyen állapotban van most – valami közösségi teret. Nehéz olyat találni, ami közösségi célú is, de pénzt is hoz, azaz a profit orientált része eltartja a non-profit részt is…

sziporka1974
    Felhasználó

Mozit itt már nem lehetne létrehozni?

Zsolnai Gabi
    Felhasználó

Itt az alkalom, hogy Wekerlén is legyen gyermekorvosi rendelő. Itt lenne, hely -talán az ott lakoknak se lenne ellene kifogásuk-és elképzelhető, hogy még az ÁNTISZ is elfogadná.
    Persze most amikor minden összevonnak, nem biztos, hogy az Önkormányzatnak is tetszik az ötlet. Gabi

Sági Zenina
    Adminisztrátor

ez egy hosszú ideje húzódó sztori. Már a rendelőé. Pedig baromi jó lenne. Tegnap pont rosszul lett a kislányom. Mi a kispiacnál lakunk, onnan nagyon hosszú az út a Berzsenyi utcai rendelőig, oda is vissza is két gyerekkel, főleg, ha az egyik nincs túl jól. BKV-val sem működik…

A mozi szerintem nem élne meg a mai DVD-s világban, a közlekedés sem százas. De egy közösségi komplexumban elférne egy kicsi vetítőterem. Ha ez előbb előkerül inkább a gyermekházat kellett volna átköltöztetni… de az a hajó már elment.

Keresünk egy értelmes befektetőt közösségi mentalitással. Na jó, egyből kettőt, hogy az étteremhez is legyen. 😀

gborka
    Felhasználó

Borzalmas az állapota és hogy engedték ezt művelni…
    Emlékszem a vetítővászon jobb és bal oldalán lévő szobrokra, a mozi előtt álló piros-fehér bódéra ahol szotyit meg kukoricát vettünk.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 23
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.