Digi szelessavu internet

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Digi szelessavu internet

• This topic is empty.
8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Üzenetek
    vgabor
    Felhasználó

Digi szelessavu internet

vgabor
    Felhasználó

Udv Mindenkinek. Tudtommal a Digi mar kiepitette az optikai halozatot. Valakinek mar bekotottek? Merre tartanak? Egyeb informacio? Telefonon nem mondanak semmit! Elore is koszonom!

KErMa
    Felhasználó

Üdv. viszont!

Nálam (Pannnónia 41.) és a házunkban idén áprilisban építették át az új
    hálózatra a rendszert. (Kábeltévé és több lakótársnál internet is régóta
    Digis volt, modemet cserélték routerre és kábeleket.)
    Egy trükk, ha nem akarnak nyilatkozni: kiválasztani a megfelelő internet
    csomagot és \”imitálni\” a megrendelést az utolsó előtti lépésnél kiírja a
    rendszer, hogy a megadott címen (utca, házszám) megvannak-e a feltételek
    vagyis kiépült-e már az új hálózat.
    Bocs az enyhén lámer szaknyelvért.

Jó \”trükközést\”!
    U.i.: nagyon jó az új hálózat általában közelíti a mért sebesség (Download) a 100 Mbps-t. Na?

vgabor
    Felhasználó

koszi. sajnos az altalad emlitett cim egy panelhaz, jol tudom? de en a kerteshazas reszekre gondolok, hogy ott mikor lesz bevezetve, illetve van-e mar valaki, akinel bevezettek. sajnos a trukkozesnel a mi utcankat meg nem lehet kivalasztani.

Boros János
    Felhasználó

Wekerle Nagy Lajos kőrút. Már van. Tv, telefon internet egyben, wifi is van benne. Jól működik.

mzsombor
    Felhasználó

Nekem úgy tűnik, hogy a mi utcánkban (Dobó Katica) a négy és többlakásos házakban elérhető, a kétlakásosakban nem. Pedig ugyanúgy az utcáról, az oszlopról jönne be, nem értem, hogy miért nem rendelhetjük meg kétlakásosba… 🙁

mzsombor
    Felhasználó

Megosztom a friss tapasztalataimat: Telefonon, személyesen az ügyfélszolgálaton nem tudtak segíteni, azt mondták, várjak, míg küldenek levelet, hogy átszerződhetek. Írtam egy emailt a probléma leírásával nekik (hogy az utcában már ott az optika, de pont a mi házszámunkra még nem választható ki a nagysebességű internet, pedig az oszlopon ott van), három hétig csend, majd jött egy email, hogy továbbították a panaszom a területileg illetékes kollégának. Rá pár napra hívtak telefonon, hogy utánanéztek, és beállították a rendszerben, hogy nálunk is megrendelhető legyen az optika, mehetek átszerződni. Ezt tegnap meg is tettem személyesen az Üllői úton, elvileg két héten belül jönnek, és behúzzák az optikát a házba.

Tanulság: Ha az utcában, a ház előtt már ott van az optika, de a megrendelő felületen még nem válaszható a házszám, érdemes emailben próbálkozni, nekem sikeres volt.

gabka913
    Felhasználó

Üdv!

másnak van esetleg tapasztalata még a témában?
    Én az Álmos / Mikes utca sarkán próbálkozom a beköttetéssel. Az utcában látszik, hogy végig ki van építve az optika, minden oszlopon ott van a doboz, és végig van húzva a kábel. Az online felületen pedig több környező háznál is engedélyezett az optika, csak pont nálunk nem. Mi lehet ennek az oka vajon?
    Emailben már többször próbálkoztam, de minden egyes alkalommal lerendeztek egy sablon válasszal: \”az ön lakóhelyén nem kötünk optikát, és nem tudjuk mikor lesz, majd értesítjük\”.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.