Diavetítőt és diafilmeket keresünk

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Keresek, találtam, elvihető, cserélek Diavetítőt és diafilmeket keresünk

• This topic is empty.
9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Üzenetek
    Kóczán Éva
    Felhasználó

Diavetítőt és diafilmeket keresünk

Kóczán Éva
    Felhasználó

A Wekerlei Esti Mesék keretein belül szervezünk diavetítést is. Nagyon örülnénk ha lenne egy állandó diavetítőnk. Amennyiben van otthon felesleges, szívesen fogadjuk. Továbbá diafilmeket is várunk, mert lassan elfogynak a sajátjaink.

Kóczán Éva
    evakoczan[@]yahoo[.]com
    Minden csütörtökön este 6-tól a mese közben a Wekerlei Társaskörben vagyok.

http://wekerletelep.eu/estimese_kepek

Fóti_Era
    Felhasználó

Szióka!

Nekem ugyan sajna nincsen, de láttam egy jó helyet, ahova én is szeretnék majd bekukkantani. Játékudvar a nevük és a Blahánál vannak a Nagy Diófa és a Wesselényi sarkán. Tele vannak használt diafilmmel, és egész baráti az áruk. Remélem ez nem minősült tiltott reklámfélének, csak amikor rájuk leltem, eszembe jutottatok.

Ha mégis, szóljatok, bocsi!

MolnarMoni
    Felhasználó

Kb. mennyi ott egy film? Csak hogy érdemes-e elmennünk (nem közlekedünk olyan egyszerűen, viszont szeretjük a diafilmeket). Egyébként miért ne lehetne jó helyeket itt reklámozni?

Fóti_Era
    Felhasználó

Na szóval 500-1200 Ft-ig terjednek az árak, bár ahogy jobban nézem, a kicsiknek szóló diafilmek zöme inkább az 1100 Ft-os kategóriába esik.

Most ugyanilyen áron kaphatók nagyon aranyos diák a Pagonyban, de az ugyi a XIII-ban van.

A Diafilmgyártónál 910 Ft darabja, de:
    Személyes vásárlás esetén is csak 10 db-bal szolgálnak ki.
    Címük: 1021 Bp, Ötvös J. u. 3.
    Nyitvatartás: 9től – 15 óráig, pénteken 9től – 14 óráig.

Egyenlőre ennyit láttam, de még kukucskálok.

Boros János
    Felhasználó

A vaterán van kb 400 diavetítő. Én esetleg megveszek egyet.

Fóti_Era
    Felhasználó

Azám a teszvesz-en most nézem, hogy licit nélkül 650-700 körül vannak a filmek.

MolnarMoni
    Felhasználó

Nem akarok hazudni, de úgy rémlik, a viszonylag közeli Kék Kobra játékboltban (nincs messze a gyáli úti Metro Áruháztól, a Retz-cel szemben) 1100 körül vettem diákat. És akkor az új, nem használt – ezt most nem a vatera hanem a Játékudvar \”ellenében\” mondom. Nézegetem a teszveszt: tényleg van 600-700-ért, de Kecskeméten, Hajdúnánáson meg Vácon – plusz postaköltség. Esetleg több darabnál megérheti…

Fóti_Era
    Felhasználó

Jogos az 5 pont! ;-D

A ő lapjukat még nem láttam, de hogy mondtad ránéztem, és jéééé!
    És van Bogyó és Babóca, meg…
    Era beborul ama nevezetes málnásba! 😀

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.