Demonstráltak a Nagykőrősi úti lakók

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Demonstráltak a Nagykőrősi úti lakók

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29
  • Szerző
    Üzenetek
    Bigiboy
    Felhasználó

Demonstráltak a Nagykőrősi úti lakók

Bigiboy
    Felhasználó

Ma reggel a nagykőrösi úti lakók, forgalomlassító demonstrációt tartottak Wekerlén az Újlaki utca és a Gomb utca között. Kb. 50 lakó volt jelen a politikamentes tüntetésen. A zajvédőfal túl közeli megépítése ellen tiltakoztak, és az elszigetelés ellen. Nem a fal ellen! Ezt ki szeretném hangsúlyozni, mert a falra igenis szükség van, de nem ilyen közel. A megmozdulás teljesen csendben, nyugodtan zajlott, még a kb. 8km hosszúságban feltorlódott autósok is nyugodtan viselkedtek, és többen is megálltak, hogy ők is segítenek ha kell. 🙂 Tehát nem közfelháborodást okoztak a demonstrálók, hanem inkább az állampolgárok szimpátiáját élvezhették.

KG
    Felhasználó

Volt média érdeklődés?

gborka
    Felhasználó

Tudja valaki hogy a Határ út és a Vas Gereben utca közti távolság mekkora?????

Sági Zenina
    Adminisztrátor

A google maps tervezője megmondhatja….

Boros János
    Felhasználó
    Bigiboy
    Felhasználó

A Magyar Televízió 1-es csatornája kereste meg a demonstrálókat, a regionális magazinban hangzott el egy riport. Valamint a fent feltett oldal a vezess.hu riportere állt meg. A Magyar Televizió szeretett volna riportot készíteni a Polgármester úrral, Ő elküldte Őket a Fövárosi Önkormányzathoz, és a riportban elhangzott, hogy a Fővárosi Önkormányzat a müsorkezdés idejéig nem válaszolt a TV-nek. Ennyi. Maradt valószínűleg a bánat, elkeseredés az emberekben.

csucsu56
    Felhasználó

Gajda úr a mai napon több száz családnak juttatott el levelet, amiben kampányizű hangulatkeltés áldozatainak titulálja a Nagykőrösi út környékén lakókat.Azonkívül az itt élők sokasága mellett eltörpülő kisebbségnek nevezi azokat, akik tüntetésre adtak okot.
    Valamint levelét azzal zárja, hogy visszaút a folyamatos zajhoz nincs és nem is lehet.Kéri a segítséget, hogy a rosszindulatú hangulatkeltés ellen álljanak mellé.
    Tegnap ugyan ezt miért nem volt hajlandó a televízió megkeresésére elmondani? !!! Miért nem kívánt nyilatkozni???
    Ezt elmondhatta volna és akkor mindenki hallhatta volna, hogy azok akik a fal közelsége ellen felszólaltak nagy \”nullák\” , semmibe veszi Őket.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Szívesen elolvasnám azt a levelet, ha valaki be tudná szkennelni…

Az \”eltörpülő kisebbség\” azért érdekes, mert eleve viszonylag kevés embert érint az eredeti probléma (még ha súlyosan is) a teljes kispesti lakószámhoz mérten. Akiket meg érint, abból a kisebbségből nem is olyan kevesen tiltakoznak a kivitelezés hogyanja és nem a teljes projekt ellen (ha jól értem). Tehát a szöveg eleve sántít nekem.

Azt lehet tudni, hogy mennyi a pénzbeli különbség a két terv kivitelezési költsége között? Rendezzünk gyűjtést! 🙂

Bigiboy
    Felhasználó

Felraktam a levelet amit kaptunk a mai délután folyamán. Engem kicsit felháborít, mert ahogy én kiveszem a szavakat, ebbe a demonstrálókat szeretnék összeveszíteni a többi lakóval. Mintha ők lennének a rosszak, pedig ők nem a fal ellen vannak, hanem a kivitelezés közelsége ellen. És ők inkább áldozatok, mint politizáló rosszindulatú kisebbség. Ugyanis végig politika mentes volt demonstráció, pedig több párt is jelzett, hogy jönne, de nem engedték a szervezők, mert ez pártsemleges dolog.

gborka
    Felhasználó

Bocs de olvashatatlan!!!!

Bigiboy
    Felhasználó

Sajnálom!

Nem tudtam máshogy felrakni… nekem sokkal jobb a felbontása, de ide csak így teszi ki… Sorry!

Nem lehet nagyítani rajta.

gborka
    Felhasználó

Ha van OCR programod (karakterfelismerő) akkor azt futtasd le rajta így már szerkeszthető és a hozzászólásba bemásolható!
    Scannerekhez szoktak ilyen programot adni!

Bigiboy
    Felhasználó

Sajnos nincs karakterfelismerő, de megígérem, hogy holnapi nap folyamán begépelem és akkor mindenki el tudja olvasni.

gborka
    Felhasználó

Megcsinálom!!!!!!
    Most kaptam meg Email-ban vkitől a levél scannelt változatát.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.