Cukrászdai tapasztalatok

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Cukrászdai tapasztalatok

• This topic is empty.
13 bejegyzés megtekintése - 16-28 / 28
  • Szerző
    Üzenetek
    anitak
    Felhasználó

…azért tegyük hozzá, hogy nagyon jó, hogy van, és ideillik a hangulata!
    Nem úgy, mint pl az élelmiszerbolté…

sziporka1974
    Felhasználó

Tényleg jó, hogy van. Amúgy nekem ízlik ott minden, még a torta is:-)
    De mi a baj az élelmiszerbolt hangulatával?:-)

Sági Zenina
    Adminisztrátor

De a választék elég mérsékelt. A felvágottas hűtő pedig határozottan fejlesztésre szorul. Amúgy az összhatás valami régi vidéki kisközérté. Nem rossz, de nem is jó. A főtérre én igényesebbnek örülnék, de ettől még nagy ritkán járunk oda. A nagy bevásárlást nem ott intézem, pedig ha jobb lenne, meglehet nem mennék messzebbre. A kifli pl. nagyon finom (igaz, drága is, de az amúgy is).

szrituka
    Felhasználó

Mi (is) csak kényszerből járunk ebbe a cukiba (a cukoréhség nagy úr!), mert nincs más elérhető közelségben. A kiszolgálás szerintem is elég ocsmány, főleg a hölgyikék vágnak arcokat, ha kérünk valamit. A fagyit nagyon gyorsan elhagytuk nyáron, nem ízlett, helyette inkább jégkrémet ettünk a kisboltban. A sütik minősége hullámzó, néha ugyanaz a fajta egész finom, néha hanyagolható. A hely hangulata tetszik, szerintem is ide illik, és úgy tűnik, benne is vannak a vérkeringésben: plakátok, szórólapok kitéve.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Nagyon kedves új kiszolgáló hölgy volt ma délelőtt a pult mögött!!!

szrituka
    Felhasználó

Mennyire mögötte? Finom fagyit tud csinálni? 😉

Varannai Csaba
    Felhasználó

Varannai Csaba

Bár minden üzlet ehhez fogható lenne. Az árakat a minőséggel arányosnak tartom. Inkább fizetek többet, de kapjak jót. Eddig még soha nem csalódtam. Elképzelhető, hogy zárás előtt már \”nem nagyon örülnek\” a vendégnek, de nem kötelező az utolsó percekre hagyni a dolgot …

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Örülök, hogy Önnek csak jó tapasztalatai vannak. Én is szeretem a helyet, és nagyon jó, hogy van itt nekünk Wekerlén, de nem tetszik mindenben. Így például nem gondolom, hogy ha a zárás hatkor van, akkor a fél hatkor, vagy háromnegyed hatkor kért kávé az utolsó perc lenne, főleg nyáron. Szerintem a kávégépet konkrétan zárás után illene mosni, legalábbis, mi úgy csináltuk. Megértem, hogy a pultos is siet haza, de a minőségi szolgáltatói hozzáállás nem ez. Hadd legyek ebben kritikus. És az se mindegy, hogy mikor hogyan beszélnek az emberrel. De mint fentebb írtam: \”Nem rettenetesek, sőt! de bizonyos helyzetekben tudnék vendégbarátabb hozzáállást tanusítani.\” Ennyi. 😀

sziporka1974
    Felhasználó

A cukrászdában az új hölgy dolgozó tényleg nagyon kedves és mosolygós. Remélem ilyen is marad:-)

Fóti_Era
    Felhasználó

Mi ugyan nem járunk sokat a Koller bácsiba, de azért szeretnék reagálni, mert bár 1986-óta vagyok wekerlei, de azóta rövidebb időszakokra el-elköltöztem másfelé is. Legutóbb Keresztúron laktunk férjemmel, és a ház földszintjén (4 emeletes lakóparki tömb) üzemel egy cuki. Ők délelőtt 10-kor nyitnak, és elméletileg este 20-kor zárnának. Ám ezt nap mint szabotálják holmi sütire és fagyira éhes kuncsaftok. Nyáron szó szerint tömött sorok ácsorognak a mesefinom és gusztusosan dekorálva \”tálalt\” fagyi-csodák hűtőpultja előtt. A kiszolgálás vidám és udvarias. A legnagyobb káoszban is tudják ki mit kért, és nem idegesek. A vendég tényleg vendégként kezelt náluk, tudják, hogy minden betérő ember náluk hagyja a pénzét, és a maguk részéről, mint a kínált finomságokkal, mint a kiszolgálással igyekeznek a maximálisat hozni. Bevallom, mi még most is átautózunk a Violettába, ha ránk tör a fagyi-süti-pogi roham.

Mert annyira… na… hát tudjátok. Pedig az a cukrászda nem ilyen polgárias, és wekerlei. De az a fagyi! És a hangulat…

foto33
    Felhasználó

nem tudom, nem értem… nagyon gyakran járok a Koller Cukrászdába, minden alkalommal finomat ettem, amit udvariasan szolgáltak ki. Az árak…? Az árképzésnek rengeteg momentuma van, ha csupán olcsóbbá tennék a portékát, lehet, hogy a jelenlegi formájában ráfizetéses lenne az üzlet. Kávét inni érdemes itt, igazad van, Zenina. Ötletem: lazulj rá, mosolyogj… szerintem \”meglágyul\” tőle az eladók szíve, és főznek egy fincsit neked is…

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Egy tavalyi írásra reagáltál. Azóta változtak a dolgok a cukiban és a boltban is jó irányba. 🙂

Blaskó Zsuzsa
    Felhasználó

Elmondom itt (is), hátha-hátha célba ér egyszer: tavasszal-nyáron nagyon korai a 6 órás záróra! Olyan jó lenne vacsora után is odaugrani egy fagyira, sütire!

13 bejegyzés megtekintése - 16-28 / 28
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.