BikeDorado Kerékpárüzlet és Szerviz

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Szolgáltatás BikeDorado Kerékpárüzlet és Szerviz

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Üzenetek
    vendo
    Felhasználó

BikeDorado Kerékpárüzlet és Szerviz

vendo
    Felhasználó

Kedves Olvasó!

Örömmel tudatom, hogy végére érve a \”hogyan tegyük még nehezebbé egy kezdő vállalkozó dolgát\” nevű labirintusnak, végre holnaptól, azaz június 1-től, tömött sorokban lehet sorakozni az Esze Tamás utcában piciny kis kerékpárszervizem előtt:-)))).
    Várok szeretettel minden érdeklődőt, vásárlót, ígérem megteszek mindent, hogy a vásárlói igényeket teljeskörűen, nagy szakmai odaadással, és megfelelő időben teljesítsem.

Üdvözlettel:
    Zsámboki Vendel
    (üzletvezető)
    0630-692-9276
    http://www.bikedorado.lapunk.hu

Debreceni Zsuzsa
    Felhasználó

Jelentem, mi kipróbáltuk a BikeDorado-t , és nem csalódtunk! Vettünk már Nála egy bicajt is, és Vendel minden itthoni kerékpárunkat rendbehozta, nagy szakértelemmel és gyorsan!
    És a hozzáállása is nagyon rendben van, kedves, udvarias és pontos!
    Szóval, tényleg lehet sorakozni az Esze Tamás utca 16. előtt, csak ajánlani tudom Wekerle új bicikliboltját és szervizét!

szrituka
    Felhasználó

Mi is jártunk nála teljes körű szervízért, 4 bringát pofozott ki szuper gyorsan, ellátott szaktanáccsal, kiegészítőkkel. Csatlakozom az elégedett ügyfelek táborába! Hajrá!

gumi
    Felhasználó

Sokkal több ilyen kis vállalkozásra és válalkozóra lenne szükség az országban.
    Én is meg voltam/vagyok elégedve mindennel, különösképpen a hozzáállásal.
    Keves Wekerleiek, ha tehetitek, első körben a \”saját\” kerékpárosunkhoz (borosunkhoz, suszterünkhöz, stb.) forduljunk.

MolnarMoni
    Felhasználó

Nekem sajnos nem volt szerencsém… Pedig direkt oda mentem én is, hogy \”jó wekerlei\” legyek. 3-szor próbálkoztam, egyszer nem volt a megfelelő méretben gumi, aztán betegség miatt zárva volt, harmadszorra meg már nem emlékszem, mi miatt volt éppen zárva olyankor, amikor egyébként nyitva lett volna. Ez, ha jól rémlik, tavaly nyáron volt, azóta máshova megy a férjem bicikliügyben.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.