Bicikli

• This topic is empty.
14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14
  • Szerző
    Üzenetek
    anitak
    Felhasználó

Bicikli

anitak
    Felhasználó

sziasztok,

bicikliszerelőre van szükségünk, valahol halottam, hogy a Takosony utcában van valaki. Tudtok erről közelebbit? Illetve néhány hete, a Kós Károly téren mintha a földön egy szórólapot láttam volna, amin a bicaj és szerviz szavak szerepeltek, de lehet, hogy csak álmodtam 🙂

Boros János
    Felhasználó

Most nyílt nemrég. 1192 Határ út 30.
    Telefon: 357 1385
    Mobil: 06 70 328 3275
    E-mail: laszlokerekpar@t-online.hu
    web: http://www.laszlokerekpar.hu

szrituka
    Felhasználó

Szia, igen, a Taksony utcában van egy idős bácsi, a házszámot nem tudom, a Pannónia felől bal oldalon az első ház jobb első lakása 🙂 Nem tudom, vállal-e még.

Sági Zenina
    Adminisztrátor

A Bercsényi utca és az Ady Endre út határán is. Nem az új boltban – mert azoknak valahol a 18. kerületben van szervízük – hanem az első családi házban utána. Van telefonszám is kirakva, majd, ha megyünk az oviba Dorkáért leírom.

anitak
    Felhasználó

Köszönöm szépen!

BonnyaiA
    Felhasználó

Én a Határ útiban javíttam a bringámat, kedvesek voltak és szerintem reális áron dolgoznak.

MolnarMoni
    Felhasználó

Ma voltunk mi is a Határ úton (feltételezem, ugyanott, mint az előttem szóló), de hogy kedves lett volna a fiatalember, azt nem állítanám – lehet, hogy nem ugyanazzal találkoztunk? Azon kívül, hogy a nyitás után 10 perccel érkezvén közölte velünk, hogy várjuk meg, amíg kitolja a bicikliket a ház elé (amíg ott voltunk, nem végzett vele, annyi volt), egyáltalán nem tűnt úgy, hogy bármit is akarna segíteni vagy eladni nekünk, a kérdéseimre (merthogy bátorkodtam javasolni, hogy addig is, amíg tologatja a bicikliket, kérdeznék, ha lehet) meglehetős flegmán válaszolgatott. Mikor az eredménytelen látogatás után otthagytuk, gondolkoztam, hogy \”viszontlátásrát\” köszönjek-e, vagy mit kell, ha nem akarom többet látni, de mindegy is volt, mert nem köszönt vissza. Azt hiszem, hacsak nincs vészhelyzet, legközelebb a kerület távolabbi végébe megyünk szervízbe, ami egyébként ugyanennek a cégnek a boltja, és ott tényleg kedvesek, segítőkészek voltak.

vendo
    Felhasználó

Sziasztok!

Hamarosan kerékpár üzletet és szervizt nyitok wekerlén az Esze Tamás u. 16. szám alatt a volt vegyesbolt helyén.Lesznek használt és új kerékpárok, országútik, fixik, mountain bike-ok és gyerekbringák, valamint teljeskörű szerviz minden típusra.Előreláthatólag április végére tennném a nyitás időpontját.Várok szeretettel minden érdeklődőt.

Elérhetőség:
    0630-692-9276
    http://www.bikedorado.lapunk.hu (ez még fejlesztés alatt)

üdvözlettel:
    Zsámboki Vendel
    üzletvezető

MolnarMoni
    Felhasználó

Majd írd meg, ha kinyitottál, megyünk próbavásárolni – lényeg, hogy megértő és kedves legyél! :)))

vendo
    Felhasználó

Természetesen :-)))
    Mindenképp szólok ha megnyitottam, de megyek a 25-én a wekerlei bringás versenyre is.Viszek szórólapot:-)

MolnarMoni
    Felhasználó

Megnyitottál már?

vendo
    Felhasználó

Jövő héten.Már megvan minden engedélyem csak be kell még érkeznie a megrendelt alkatrészeknek, bringáknak, kiegészítőknek.Kisebb javításokat meg tudok csinálni, de nem vagyok a boltban folyamatosan.
    Telefonon ha egyeztetünk, be tudok menni.
    06-30-6929276

Gabesz
    Felhasználó

Sziasztok! Én vagyok a Bercsényi utcában a szerelő! Pontosan a 3-as számban. Vannak már sokan, akik jártak nálam, úgy hogy lehet informálódni. A WTE-ben is ismernek már. Várok mindenkit sok szeretettel! Üdvözlettel: Szalay Gábor 20/933-4279

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.