Azt gondolom ez a wekerleieket is érinti.

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Szolgáltatás Azt gondolom ez a wekerleieket is érinti.

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 16-22 / 22
  • Szerző
    Üzenetek
    Zsu
    Felhasználó
    niki
    Felhasználó

Igen, valóban, pénteken a képviselő testület Fideszes frakciója, és az LMP megszüntette Kispest városházi lapját.
    Kispest Budapest egyetlen kerülete, amelynek nincs önkormányztai, tájékoztató lapja…:(

Kispesti Hírmondó
    Felhasználó

Kedves Kispestiek!

A KISPEST ÚJSÁG, és annak elektronikus kiadása március 4-én megszűnt.

Szeretnénk egy honlapot készíteni, hogy tájékoztassuk Önöket az aktuális eseményekről.

Akit érdekel. Az jelezze a kispestihirmondo@gmail.com címen.

Üdvözlettel:

A leendő szerkesztők.

eperlevel
    Felhasználó

lesz folytatás…

Sági Zenina
    Adminisztrátor

Kedves Kispesti Hírmondó!

Ez nagyon kedves gesztus, de így kevésnek érzem az információt. Ha lehetne, akkor szeretném tudni, hogy ki az a \”mi\”, aki azt írja \”szeretnénk\” és aki az e-mail címemet kéri? Ki alkalmazza a \”leendő szerkesztőket\”? Kinek a szemszögéből kíván tájékoztatni és miről? Milyen költségből? Ezeket szeretném mérlegelni, mielőtt döntést hozok.

Üdvözlettel:
    Sági Zenina

niki
    Felhasználó

Zeninának igazat adok….:)

Kispesti Hírmondó
    Felhasználó

Mindenkinek igaza van, ez így túl talányos. Olyan oldalt szeretnék készíteni, ahol híreket, tényeket közlök. Nem lesz interjú, senki nem fog beleszólni. (csak egyedül készítem, nulla forintból.) Senki elektronikus címére nincs szükségem, csak kíváncsi vagyok, hogy szükség van e egy ilyen oldalra.
    Mutatok ebből az oldalból egy kicsit, de ez csak a kezdet.
    A személyem egy kicsit legyen még titok.

http://www.kispestihirmondo.eoldal.hu

7 bejegyzés megtekintése - 16-22 / 22
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.