Átverés!?

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  anno 5 év, 7 hónap telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Üzenetek

Cili
    Résztvevő

Átverés!?

Cili
    Résztvevő

Ma becsöngetett egy srác hozzánk, azzal a szöveggel, hogy wekerlei nyílászárókat újítanak fel. Uniós támogatásuk van rá, így csak 75e Ft egy lakásra az önköltség. Tovább nem annyira jutott, mert mondtam, hogy mi már felújíttattuk a mienket, bár pár szót beszéltünk még, normálisnak tűnt. Minden esetre rákerestem a cég nevére (Surewin Kft), és erősen úgy tűnik, hogy csalók, akik ezzel a címmel előleget szoktak kicsalni, aztán eltűnnek.

Figyelmeztessétek a körülöttetek élőket!

(Azt nem tudom, hogy rendőrségi bejelentést kell-e ill. lehet-e tenni, mert konkrétan most senkit nem károsítottak meg, csak mások internetes hozzászólásaiból látom, hogy valami nincs rendben körülöttük…)

Heltai Zsuzsa
    Résztvevő

Most mentek el tőlem is. Már éppen elgondolkodtam, hogy megrendelem, amikor rátért arra, hogy előleget kéne adni… mindegy mennyit, de adjak valamennyit! Na, itt lett igazán gyanús, lemondtam, és figyeltem, amikor becsöngetett a szomszédomhoz, nehogy bedőljenek, de szerencsére nem érdekelte őket. Utánuk olvastam a neten, és bizony nem túl biztató dolgokat olvastam róluk. Szomorú, hogy már mindenhol csak becsapni, lehúzni akarják az embert…:(

anno
    Résztvevő

Nálatok szerintem még nem jártak de nálunk már igen. Vigyázzatok velük! R&G enterprise holding kft. Mi megtettük a feljelentést. Ha arra járnak ne habozzatok! http://www.csaloceg.wordpress.com

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.