Dehogynem!!!!

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Szolgáltatás Kisposta Dehogynem!!!!

gborka
Felhasználó

Amúgy ez az emberke a felújított főpostát is ő adta át.
Nekem meg volt belelátásom hogy a UPS, DHL, TNT-nél műszaki szinten hogy intézik a kézbesítést. A magyar postánál vannak olyan területek ahol még sajnos 19 századi módszereket alkalmaznak, mivel én is a Postánál kezdtem anno volt alkalmam látni, nem véletlenül jöttem el onnan.
Az is lehet, hogy nem tetszene nekik hogy esetleg rugalmasabban intézném a dolgokat mint Ők.
Mivel irodatechnikával foglalkozom lassan 22éve, sikerült egy olyan ún.\”konzorciumot\” összehozni amiben banktechnika (pénzkezelés), számítástechnika, irodatechnika, telekommunikáció, hálózati rendszerfelügyelet, számt.biztonságtechnika(video megf.) van, amelyben én is aktív közreműködő vagyok.
Ha bármelyikünknek problémája akad egy területen azonnal beindul a láncreakció és a problémákat rugalmasabban kezeljük mint egy nagyobb cég.
Itt nálunk több éves baráti viszonyról van szó, a kollégákat bármikor akár éjjel is tudom riasztani, nekem pont ezért éjjel-nappal be van kapcsolva a telefonom.
A banktechnikás srácokkal már beszéltem, bármikor készek segíteni.
Ami viszont nagyon érdekelne a volt \”kisposta\” évekre visszamenő havi lebontásban a forgalmi adatai, ami tudom hogy nem lenne egyszerű feladat megszerezni.
Ez a tervezés-beruházás alapja.
És még valamit én biztos hogy ajánlott küldeményt nem vinnék ki napközben, csak kora este, hogy miért mert az emberek dolgoznak!