Sziasztok!

Poór Edit
Felhasználó

Hogy egy kisbolt megéljen szerintem kitartás kell, és nagyon fontos, hogy megfelelő a célközönség! Ez lehet élelmiszer és rövidáru bolt egyformán. Az élelmiszernél jobban, gyorsabban forog a készlet, a rövidáru kicsit bonyolultabb, mivel a cérnát, gombot, cipzárt a nagyker. csak nagy kiszerelésben értékesít. Egyszer kérdeztem a Hunyadi utcában a Cserhegyi fiúkat (méteráru), hogy miért nem árulak legalább cérnát, hogy ne kelljen elmenni a Kossuth térig, ők mondták, hogy iszonyat pénz beszerezni, mert nem lehet venni csak 6 db-ot, ha a csomag 20db-os. Pedig náluk rengetegen megfordulnak. Aztán számolta már valaki hány fodrász üzlet van Wekerlén? Gondolom mindnek megvan a maga vendégköre, hiszen van aki a fiatalos, modern fazont szereti és van aki a régi, hagyományost viseli. Tavaly tavasszal gondolt egy merészet egy fiatal pár és nyitottak egy fagyizót remek nyitva tartással,kínálattal, mosolygós lányokkal. Soha nem tudtunk úgy menni, hogy ne kelljen sorba állni.
Száz szónak is egy a vége! Hajrá Tia, ha valami újat, mást tudsz nyújtani, mint az eddigi boltok Wekerlén, szerintem sikered lesz.

Edit