Megnyugtatásul..

Kezdőlap Fórumok Apróhirdetés Ingatlanok Üzlethelység Megnyugtatásul..

Tia
Felhasználó

Sziasztok!

A Hunyadi utcai boltról nem tudok semmit, ezt bevallom!
Ahogy nézem a mozgást Wekerlén, az utolsó busz után megáll az élet és csak a tizenévesekből van egy-kettő, úgyhogy valóban csak nyáron érné meg egész nap nyitva lenni. Viszont ha azt nézem, hogy a 148-as busszal még éjfél körül jön ember, reggel pedig 4 óra körül már indulnak, akkor minek zárjak be 4 órára?
Az engedélyt pedig ígyis-úgyis meg kell kérnem non-stopra, ha ünnepnapokon is nyitva szeretnék lenni.

Sajnos rövidárúval nem szeretnék foglalkozni, de az ötlet nem rossz, majd terjesztem! 😉

Az aggodalmakat érzékelem az alkohollal kapcsolatban, de mindenkit szeretnék megnyugtatni, hogy ezzel nem lesz probléma! Kidolgozott stratégiám van erre, amit most még nem tennék közzé!

A boltról, ami a Kós téren van csak annyit, hogy nem igazán tekintem konkurenciának ilyen árakkal. Sok mindent meg lehet venni, de mennyiért? Akkor már inkább sétálok plusz 10 percet. Legalább is én.

Az igények érdekelnének, egyszerűbb már az elején nagyjából átlátni, mint út közben igazítani a dolgokat.
Egyelőre az Ady Endre úton van egy helység, amit láttam belülről is és megfelelt, illetve ez, bár ezt még belülről nem láttam.