semmi verekedés!!!!

Kezdőlap Fórumok Fórum Gyerekekről Érdekes óvodai beszoktatás semmi verekedés!!!!

Rekacs
Felhasználó

Sziasztok!
Szerintem semmilyen verekedés nem szabad,hogy beleférjen! Hát micsoda dolog ez….meg,hogy 109 gyerek sok….nekem meg 28 km vonal sok…és sajnál engem valaki? A kárpótlásom a fizetésem és az elégedett megrendelő…hát vigasztalódjon az óvonéni is abban, a fizetése tudom,nem sok,de a szerető gyerekek és szülők azért csak érnek valamit…jaj,jól felháborodtam.

Amúgy mi is most szokunk. Bár nekem könnyű,viszonylag,hisz egy hat és egy négy évesem van és már oviból jövünk. De vannak a csoportban kicsik is és itt is kicsi az udvar.
Az óvónéni pedig épp a minap fogadott azzal,hogy biza a kölköceim összeverekedtem,ami nem ritka nálunk, és én nem is tudok vele sokszor mit kezdeni…de ő közölte,hogy semmi verekedés az oviban nincs!!! Testvérháború sincs…..és a gyerekeim ezt tökre meg is értették,szóval tudnak valamit,mert átvitték rajtuk mintegy hét nap leforgása alatt.

Így én elmondhatom,hogy nagyon elégedett vagyok az eddigi alakulással:)

Zsu, én feltétlen beszélnék az óvónénivel,hogy neked nem fér bele a verekedés,hát nekik se férjen bele…nem lekerítés,meg ilyasmi kell,egyszerűen végezzék a dolgukat és figyeljenek a gyerekekre. Persze csak diplomatikusan,nehogy a gyereken csattanjon!…