Hát…

MolnarMoni
Felhasználó

Jó hírek… A kicsi még csak várólistás (ott voltam a szülőin, rémlett, hogy volt egy kislány ikerpáros anyuka), így nem tudom, a támogatásom mennyire számít, de mint már mondtam, szerintem a kicsik elkerítése teljesen jó megoldás, az volt a másik oviban is, és szerintem az sem lehet kifogás, hogy kevés a játék, a másik oviban se volt sok, mégis eljátszottak a nekik kijelölt helyen prímán. És akkor nem kifogás, hogy nem lehet 109 gyerekre egyszerre figyelni. Ömlesztve tényleg nem lehet egyszerű, de hát akkor megoldást kell találni. Nem olyan nagy az udvar (sajnos), hogy ne lehessen belátni, és ha valaki sír, ne lehessen észrevenni. Szerintem. Egyébként tudtommal abban az időben, amikor az udvaron vannak, már mindkét óvónő bent van (vagy tévednék?), így 8 óvónő jut 109 gyerekre, az meg nem olyan rossz arány. Huh, remélem, a nagylányom már nem hagyja magát az udvaron bántalmazni…
Privátban megírnád, hogy úgy egyébként milyenek eddig az óvónők? A nevemre kattintva valahol ki lehet választani a kapcsolatot (nem szeretném itt most közhírré tenni a címem). Előre is köszi.