válasz az oviból

Kezdőlap Fórumok Fórum Gyerekekről Érdekes óvodai beszoktatás válasz az oviból

Zsu
Felhasználó

Igen, Móni, jól gondolod.
Végülis annyi volt a válasz tömören a lényeg összefoglalva, hogy a kicsi ne menjen oda, mert akkor kaphat. És ez egy természetes (???) dolog, ha a kicsi odamegy a nagyhoz és pl. egy játékot vinne el, akkor a nagy nem adja oda és megvédi a saját maga módján. Tehát a kicsi azt a rézt használhatja az udvarból és azokat a játékokat, amiker meg tud szerezni erővel a nagyokkal szemben. Hát, a lányaim nem túl jó eséllyel indulnak… De azért kaptunk ígéretet, hogy a vezetővel beszélnek arról, hogy le legyen kerítve egy rész a kicsiknek (mondtuk, hogy anyagilag és munkával is beszállnánk), bár szerintem ebből semmi nem lesz. Most megpróbálom a szülőkkel felvenni a kapcsolatot, hátha valaki jó ötletnek találná a lekerített részt és ha többen kérjük, talán elérünk valamit. Igazából pesszimista vagyok ezügyben, szerintem minden marad a régiben, majd \”edződnek\” a gyerekek. Csak ne legyen a vége mentő…
Ja, azt elfelejtettem említeni, hogy az is indok volt, hogy nem lehet 109 gyerekre figyelni az udvaron!? :O