És még mindig nincs vége a

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Tapasztalat \\\”szakember\\\” ügyben És még mindig nincs vége a

Brigitta
Felhasználó

És még mindig nincs vége a történetnek.
Már bele törődtem, hogy átvágott ez a senkiházi.
Ma szólt az egyik szomszédom -köszönöm neki-, hogy nyitva van a tetőm ablaka és mivel napok óta tart ez az esős idő, csukjam be, nehogy beázzak.
Miután felmásztam a padlásra, észre vettem, hogy ezek a szélhámosok felfeszítették az ablakot, bemásztak a padlásra és megpróbáltak lejutni a lakásba. Szerencsére dupla ajtó választja el a lakást a padlástól és a belső ajtót fentről nem tudták kinyitni.
A padlást két éve kőzetgyapottal szigeteltük le és azon tökéletesen lehet látni a lábnyomaikat az ablaktól a lejáróig illetve ahogy körbe szimatoltak.
Én direkt megkérdeztem, hogy fel kell-e mennie a padlásra ahhoz, hogy azt a pár elmozdult cserepet meg tudja igazítani. Azt válaszolta, hogy nem.
Tehát csakis a betörési szándék vezette őket.
És ha a szomszédok megkérdezik, hogy mit csinálnak, persze mondhatták volna, hogy a tetőt javítják (amit elvállaltak csak nem csinálták meg) és még olyan nagyot nem is lódítottak volna.
Természetesen ezt nem hagyom annyiban és panaszt tettem a rendőrségen.
Még egyszer kérem a lakókat, hogy ezek után gondolják meg, hogy szóba állnak ezzel a csapattal.

Brigitta