Tapasztalat \\\”szakember\\\” ügyben

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Tapasztalat \\\”szakember\\\” ügyben Tapasztalat \\\”szakember\\\” ügyben

Brigitta
Felhasználó

Kedves Olvasó!

Levelemmel szeretném felhívni a figyelmét a lakóknak arra, hogy legyenek körültekintőek a „szakemberek” ügyében.
A tél folyamán elmozdult pár cserép a tetőn. A szomszédomnál is szintén javítani kellett.
Közösen kihívtunk egy embert.
A szomszédban nagyjából el is végezték a munkát -ők otthon voltak és így szemmel tartották a csapatot-, de én nem tudtam otthon maradni és a szomszédokra bíztam a felügyeletet.
Valamit csináltak és mondták, hogy visszajönnek befejezni a munkát, de persze nem jöttek és az óta (ez 4 hete volt) már minden történt vele. Első héten meghalt a nővére és temetésen volt, a következő éten hasnyálmirigy gyulladással kórházban feküdt, utána ahogy beazonosított, elkezdett köhögni, hogy ő mennyire beteg. Ma is a szokásos szöveggel jött, hogy mennyire gyenge és majd a jövő héten. Persze mindig lesz jövő hét.
Kérem, tanuljanak az esetemből és figyeljenek oda, hogy kivel végeztetik el a javítást.

Ezt az embert nem ajánlom : Makula Sándor 70/253-6225

Jó lenne egy olyan rovat, ahol olyan embereket lehet ajánlani, akik jól végzik el a munkájukat, illetve a negatív tapasztalatokat is megoszthatnánk, hogy másokat ne károsítsanak meg ezek az emberek. (Ha már van ilyen, elnézést, nem találtam rá.)

Üdvözlettel: Brigitta