Elkészült a \\\”Barátság asztala\\\”!!

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Elkészült a \\\”Barátság asztala\\\”!! Elkészült a \\\”Barátság asztala\\\”!!

Debreceni Zsuzsa
Felhasználó

Kedves Wekerlei és Nem Wekerlei Barátaim!

Örömmel jelentem be, hogy elkészült az általam \”Barátság asztalának\” nevezett mozaikos asztalom és a hokedlim – utóbbi \”Gyakorló munkadarab\” néven futott – amiket a teraszomon már használatba is vettünk…
Köszönöm mindenkinek, aki hozzájárult ezzel-azzal a régi asztal megújulásához! A rend kedvéért fel is sorolok mindenkit, igyekszem senkit sem kihagyni, ha mégis kimarad vki, attól utólag is elnézést kérek, természetesen neki is hálás vagyok, csak a \”projektet\” oly régen kezdtem el, hogy az emlékek kicsit már halványodtak…

Tehát, akik nélkül nem jöhetett volna létre a \”mű\”:

– Marika néni – akitől a házzal együtt az asztalt is megvettem anno
– Apukám – aki a legfőbb segítőm volt végig, csiszolástól kezdve, csempe törésen át, anyag kikeverésig mindenben
– Öcsém, Janó – aki az asztallap rögzítését találta ki és segített is benne
– Kati szomszédom – aki szintén adott pár tippet
– Vajna Peti – akitől az OSB lapokat kaptam meg, amikkel mindkét bútor lapját megerősítettem
– Dézsi András – aki leszabta nekem az OSB lapokat a kívánt méretűre
– Tracey – aki jótanácsokkal, munkaeszközökkel és csempékkel is kisegített,
és nem utolsó sorban a gyerekeim és a férjem, akik türelemmel viselték az őrületemet… 🙂

És akiktől csempéket kaptam, betűrendben:
Boros János,
Fórizs Tünde,
Nagy Tamás,
O.-Szabó Rita,
Schneider Gabi,
Suller Ildi,
Szúcs Andrea alias Füri barátnőm,
és az OBI áruház két kedves munkatársa, Tina, és a másikuk nevét sajnos nem tudom.

Tervezem, hogy egyszer majd csináltunk egy asztalavató bulit, addigis a többi barátainkkal teszteljük, meg gondolom mindenki nyaral…

Nézzétek meg aképeket, ilyenek lettek a művek…

Debreceni Zsuzsa, alias Debizs