Pár napja arra jártam,

gborka
Felhasználó

Pár napja arra jártam, Borzalmas!

Én már korábban megjegyeztem hogy ez lesz az eredménye!
Mivel nem vagyok hangmérnök vagy fizikus a hang fizikai jellemzőivel teljesen tisztában vagyok hiszen részben ezzel is foglalkozom.
A fal csak tereli a hangot ezt sokan nem hitték el nekem, most íme itt a bizonyíték!
A legnagyobb gondot az átlátszó fal sima felülete jelenti, az tökéletesen visszaveri az összes hangot, a rücskös lyukacsos felület részben elnyeli.
Sajnos ha megépítik a Wekerlei falat is akkor kialakulhat a ping-pong effektus, ahol a hangok ide oda verődve felerősödhetnek és ennek a következményét az emeleti lakosok fogják elszenvedni
A magas és a közép frekvenciájú hangokat terelni lehet, de az alacsony tartományt azt már nem! Többek közt ezért van az ha valaki hangosabban hallgat zenét a szomszédok csak a dumm-dummot hallgatják.
A mély hangok sajnos minden irányban terjednek és sok anyagon áthatolnak!!

A másik hogy el kellene gondolkodni hogy kamera rendszert kellene felszerelni, tudom most jön az a szöveg hogy drága!
De a kérdésem az hogy mi mibe kerül egy autó lopás,feltörés??? Az nem drága?
Amúgy lehet kamera rendszereket viszonylag elfogadható áron kapni ami mindent tartalmaz és egy ügyesebb ember fel is tudja szerelni a csomaghoz mellékelt útmutató alapján.