önkormányzat

tracey
Felhasználó

Niki, most jöttem rá, hogy az önkormányzatnál dolgozol: szabad kérdezni, milyen kapacitásban?
Probálok pontositani azon amit mondtam: nem volt időm, idönk, érdemben belefolyni. Más ügy miatt bent voltam az önkormányzatnál, és akkor valaki emlitette a kerékpár útat, és kértünk, hogy mutasson meg a tervet. Aztán mondtunk, hogy ez igy nem lesz jó, egy része telyesen felesleges, és kérdeztünk milyen lépésnél tartanak: akkor mondták, hogy igazán késő, a pályazat már megnyerték, és igy nem lesz lehetőség ezen változni. Megprobálhatunk, de ha nem valasul meg, vissza kell kuldeni a pénzt. Részünkről, kb ennyi volt, igy nem voltunk következetes, nem volt energiánk hozza.

Számomra az eset le, hogy kellet volna tudni rola az elsö perctől, maga a fejlesztési szándékról.

Igy, szükséges lenne bevonni az érintetteket a koncepció kidolgozásban, nem akkor, amikor a pályazati pénz már megvan. Ennek az az előnye, hogy későbbi konfliktusokat tudunk elkerülni, és az önkormányzat valodi szükségletekre talál választ.

Láttod annak esély?