Túlzás, ahogyan fogalmazol. :)

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Kerékpárút a Wekerlén át Túlzás, ahogyan fogalmazol. :)

Sági Zenina
Adminisztrátor

Szerintem most az a baj, hogy pontosan azoknak nem tetszik, akiknek effektív épült. Sőt azokat is negatívan érinti, akiket nem kéne (lásd gyalogosok a Hungária úton, vagy a rendőrségnél, akiknek egyszer csak eltűnt a járdája). Alkalomadtán nézzetek el arra!

Azt hoztad fel érvként, hogy egyeztetve lett szakmai szervezettel. Én azt hoztam fel ellenérvként, hogy jó-jó, de nem fogadták el a javaslataikat. Akkor mire volt jó őket megkérdezni? Van rá tippem, de kötözködésnek vennéd, így mellőzöm. 😀

Erre nem jó példa a Kós Károly tér, mert azt nagyon sokan vártuk és csak egy-két előre fanyalgó volt (részben mert alapból mindenen fanyalognak, részben mert nem vettek részt a projektben, részben mert rosszak a tapasztalataik a nagy beruházásokkal szemben a mai Magyarországon). Ugyan vannak azokkal is minimális szintű problémák, de összességében szerintem szinte mindenki örül annak, hogy megújult a tér, a gyerekház, stb. A bicikli úttal sajnos nem ez a helyzet.