Szóval legyünk bűszkék?

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Vegyük használatba! Szóval legyünk bűszkék?

StS
Felhasználó

Kedves Viló János!

Sajnálom, ha pongyolán fogalmaztam volna: viccnek is rossz gondolat, hogy lokálpatrióták rongáljanak kocsikat (bízom benne, az Önét sem Ők bántották)!

Mindazonáltal úgy vélem egy közösségben szükségesek bizonyos prioritások!
Éppen ezért nem tudom elfogadni, hogy amíg fényes nappal kitépik a nénikék kezéből a táskát, éjszaka meg autókat tesznek tönkre, törnek fel, addig szabad jelentős összegeket szép, de nem feltétlenül a leghasznosabb dolgokra költeni.
Hogyne örülnék magam is mindennemű szépítésnek környezetemben, de hogyan élvezhetném maradéktalanul, ha éjszaka suhancok tönkreteszik (lefújják, letörik, stb.)?

Szigony utca, Kassai tér: kifejezetten rossz hírű részei voltak Pestnek autólopás szempontjából. Bekamerázták; azóta letekert ablakkal ott hagyhatók a kocsik!

Nem lehetne ezt megtenni itt is? Milyen fórumokhoz kellene fordulni e tárgyban? Ha a Kós tér be van kamerázva, miért nincs az egész telep?

Ha csak financiálisan vizsgáljuk; sokkal kifizetődőbb olyan helyen díszíteni, ahol tudvalevő, hogy nem lopják el, teszik tönkre.

Végül egy klasszikussal zárnám:

\”Érted haragszom én, nem ellened,
nosza szorítsd meg a kezem, mellyel magosra tartalak álmaimban,
erősítsen az én haragom, dehogy is bántson, kedves.\”

Üdv; StS