Kedves StS! Nem tudom, hogy

Kezdőlap Fórumok Fórum Wekerlei csevegő Vegyük használatba! Kedves StS! Nem tudom, hogy

Viló János
Felhasználó

Kedves StS!

Nem tudom, hogy megszólíttattam-e, vagy sem. Szeretném hinni, hogy igen. Szeretném a lokálpatrióták közé tartozónak vallani magam. Akkor is ha ilyen érdemtelen, és hebehurgya vádak érik őket. A lokálpatriótákat az autórongálással kapcsolatba hozni enyhén szólva erőltetettnek tűnik. Ha csak nem azt feltételezzük, hogy a kivilágított éj leple alatt a négyzetcentiméterenként lévő szobrok között osonva, halkan indulót dúdolva vonulnak a lokálpatrióták egy nagy közös önfeledt autórongálásra.

Hogy is van ez? Ha valaki hajlandó tenni valamit a közösségért, akkor gyorsan a szemére kell vetni mindent, ami probléma? Miért gondoljuk, hogy mindent tőle (tőlük) kell várni? Ez nem a \”azt a lovat ütöm, amelyik húz\” esete?

A díszkivilágítás, a szoboravatás hiszem, hogy valakiknek szebbé teszi az életét. Ha Ön nem tartozik ezek közé, sajnálom.
Utolsó mondatában a \”nem a legelsőkkel végeztünk\” kifejezés többes szám első személye nyilván a közösségért végzett eddigi sok-sok munkájára utal. Csak bíztatni tudom: így tovább, jöjjön továbbra is közénk, és szerezzen híveket az elképzeléséhez. Csak ne így!

Sajnálom, ami az autóval történt, történik, de nem hiszem, hogy ez lenne az a stílus, ami híveket toboroz az összefogáshoz.

U.i.: Az előző éjszaka valaki feltörte az autómat…(sajnos ez nem vicc)
Viló János