na ne máááááááááár

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések megdöbbentő na ne máááááááááár

kisbela
Felhasználó

Mégis mit gondol magáról a szomszéd?
Talán, hogy érinthetetlen? A hajam égnek áll ettől az ostoba, pénzéhes mentalitástól!
Be kell látnom, hogy naív vagyok. Mikor olvastam azon morfondíroztam, hogy juthat valakinek eszébe, hogy így zsaroljon valakit? Tényleg megáll az ember esze, most már mindent lehet?

És ezek után mégis mit gondolt, hogy majd mosolyogva odaköltöznek a vevők? aztán naponta találkoznak és kedélyesen elbeszélgetnek, mire futotta az 1 MILLÁBÓL? Vagy mégis mi járhat a fejében?

Fel kell JELENTENI zsarolásért, joggal való visszaélésért, önbíráskodásért. Gond nélkül betonbiztos lábakon állna a per és ezt az ügyvédek is szeretik. Nyertesügyet még akár ingyen is vállalnak.
Az eladó meg jelentse fel szándékos károkozásért, meg zsarolásért. Ja meg kérjen kártérítést is.

Gondolom, most, hogy a vevők elálltak a vételtől, a szomszéd azért fenttartja a követelését, tehát ha új vevő jelentkezik akkor a helyzet ugyanez, csak pepitába.

Jogi úton lehet ezt csak rendezni, de az is kb 2 év és addig nem történik semmi, az eladók nem tudják értékesíteni az ingatlanjukat….. mekkora sz§§§vás….